محمد حسن‌نژاد عضو کمیسیون تلفیق بودجه 98 مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی وب سایت تسنیم، در تشریح جلسه عصر امروز (24 دی) این کمیسیون، گفت: در جلسه امروز با تصویب اعضا کلیه پزشکان و پیراپزشکان، دامپزشکان و همچنین داروسازان موظف شدند که از صندوق مکانیزه فروش استفاده کنند که این باعث شفافیت مالیاتی و در نهایت ایجاد درآمد مالیاتی برای دولت می‌شود.

وی با اشاره به مصوبه دیگر کمیسیون تلفیق بودجه 98، اظهار داشت: طبق مصوبه کمیسیون به دولت اجازه داده شده که یک‌هزار میلیارد تومان اوراق برای نوسازی مدارس منتشر کند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه 98 با بیان اینکه “سال گذشته حدود 2 و نیم میلیون بشکه نفت از کشور صادر می‌شد، اما سال آینده به‌دلیل تحریم‌ها در حدود یک و نیم میلیون بشکه نفت صادر خواهیم کرد”، تصریح کرد: لذا نمی‌شود یک میلیون تولید مازاد در مخازن باقی بماند، بنابراین تصویب کردیم که مازاد تولید در فرابورس عرضه شود.

نماینده مردم مرند و جلفا در پایان خاطرنشان کرد: با عرضه نفت در فرابورس، طلبکاران بزرگ دولت از طریق خرید نفت و فروش به طلب خود می‌رسند و از طرف دیگر نفت در مخازن نمی‌ماند که باعث تخریب آن شود و از سوی دیگر زمانی که پیمانکار به پول خود می‌رسد، منجر به رشد و گردش اقتصادی می‌شود.

انتهای پیام/*

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha