پنج ساعت پیش بود که در کیو ام سی خواندیم خانواده گلکسی ام (Galaxy M) حدود دو هفته دیگر و ابتدا در هند ارایه می شوند. حالا به صورت رسمی نه تنها تاریخ رسمی معرفی گلکسی ام (Galaxy M) مشخص شده است بلکه بخش کلی طراحی آن نیز رسما ارایه شده که در ادامه با هم آن را مرور می کنیم، با کیو ام سی همراه باشید.

گلکسی M

گلکسی M

همانطور که در تصاویر رسمی این مطلب می بینید، تمام ویژگی‌های خاص خانواده گلکسی M مشخص است. از بریدگی نمایشگر قطره طور که شاید سامسونگ در نهایت آن را نمایشگر Infinity V بنامد و شاید ننامد (!) تا دوربین دوگانه، حسگر اثرانگشت روی قاب پشتی و حتی پورت USB C و اشاره به باتری حجیم.

گلکسی M

گلکسی M

البته احتمالا این مشخصات اکثرا برای گلکسی ام ۲۰ و گلکسی ام ۳۰ باشد و درباره گلکسی ام ۱۰ باید شاهد خط خوردن برخی از آن ها باشیم، حتما توجه دارید که این صحبت بر اساس شایعاتی است که تا کنون منتشر شده و شاید شاهد دست و دلگیم سامسونگ برای گلکسی ام ۱۰ هم باشیم.

گلکسی M

گلکسی M

امروز صبح به شما گفتیم که احتمالا ۲ هفته دیگر باشد شاهد رونمایی رسمی از خانواده گلکسی ام باشیم و حالا این حدس با یک روز تفاوت، تحقق پیدا کرده است. تاریخ معرفی رسمی خانواده Galaxy M برابر ۸ بهمن خواهد بود.

حتما توجه دارید که هیچ شایعه ای درباره اعضای جدید خانواده گلکسی J وجود ندارد و این یعنی پایان یک خانواده موفق و انتقال آن به یک خانواده که ما پیش بینی موفقیت بیشتر را برای داریم.

گلکسی M

گلکسی M

نظر شما چیست؟ فکر می کنید به زودی یکی از این اعضا خانواده گلکسی M مانند خانواده گلکسی J تبدیل به پرفروش ترین موبایل ایران شود؟

 

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha