وبسایت نود: به نقل از سایت رسمی لیگ برتر انگلیس، لیورپولی ها موفق شدند جوایز ماهانه برترین های لیگ برتر انگلیس را از آن خود کنند. یورگن کلوپ بهترین مربی و ویرجیل فن‌دایک بهترین گیمکن ماه دسامبر لیگ برتر انگلیس شدند.

سلطه لیورپولی‌ها بر جوایز برترین‌های لیگ برتر

کلوپ در حالی برای دومین بار (بعد از سپتامبر 2016) جایزه بهترین مربی ماه لیگ برتر را از آن خود می‌کند که قرمزها را در 7 گیم ماه دسامبر به 7 پیروزی متوالی رهنمون کرد، تیمش در این گیم ها 22 گل زد و تنها 3 گل دریافت کرد.

او بعد از کسب این جایزه عنوان کرد:

ماهی موفق اما در عین حال بسیار سخت را پشت سر گذاشتیم. هر گیم برای ما حکم مهمترین گیم فصل را داشت. باورنکردنی بود. تنش بسیار بالا بود اما همین نکات ماه دسامبر را به یک ماه خاص تبدیل کرد.

کلوپ این جایزه را در رقابت با نونو اسپیریتو سانتو (وولورهمپتون)، مانوئل پیگرینی (وستهم)، مائوریسیو پوچتینو (تاتنهام) و مائوریتسیو ساری (چلسی) به دست آورد.

ویرجیل فن‌دایک نیز توانست برای نخستین بار جایزه بهترین گیمکن ماه لیگ برتر را از آن خود کند. در حقیقت بعد از یان فرتونگن (مارچ 2013) فن‌دایک نخستین مدافعی است که جایزه بهترین گیمکن ماه لیگ برتر را کسب می‌کند. رقبای مدافع هلندی در این ماه فلیپه آندرسون (وستهم)، ادن هازارد (چلسی)، مارکوس رشفورد (منچستریونایتد)، محمد صلاح (لیورپول)، هری کین و سون هیونگ مین (تاتنهام) بودند.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha