شرکت های محتلف که رابط کاربری ویژه خود را دارند عموما هر چندسال یک‌بار رابط کاربری خود را با یک پیشرفت ویژه ارایه می کنند، یک تغییر قابل توجه در طراحی در این پیشرفت ارایه می شود و روحی تازه به دستگاه های شرکت ارایه می کند. ال جی سال گذشته این تغییر بزرگ را داشت ولی مثلا امسال خبری از تغییر بزرگ وجود نداشت. رابط کاربری One UI سامسونگ برای اندروید ۹ از جمله مهم‌ترین تغییرات در رابط کاربری اکوسیستم اندروید است. حالا خبر می رسد که توسعه رابط کاربری MIUI 11 شیائومی آغاز شده است. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

شیائومی MIUI 11

شیائومی MIUI 11

این در طی نشست سالانه MIUI Core Experience توسط Liu Ming، رئیس بخش برنامه ریزی محصولات Xiaomi Internet اعلام شده است. این در راستای زمان بندی زمانی است که MIUI 10 ماه جاری آغاز می شود و در ماه های آینده، ما انتظار داریم شرکت شروع به ارایه نسخه های آزمایشی بکند.

در حال حاضر، به روز رسانی پایدار MIUI 10 تا به حال بیش از 40 مدل از Mi (شیائومی) و Redmi که حالا زیربرند جدید آن هاست، آن را دریافت کرده اند. با بیش از 300 میلیون کاربر و برآورد تجمعی از 402 هفته توسعه و به روز رسانی‌های 8 ساله خود، درباره MIUI می توان گفت که یکی از قدیمی‌ترین ROM ها در تلفن های همراه در چین است.

شیائومی رابط کاربری جدید MIUI 11 را به عنوان “یک سیستم عامل جدید و منحصر به فرد” معرفی می شود. آن ها MIUI 9 را به عنوان “فوق‌العاده سریع” و MIUI 10 را به عنوان “یک سیستم تمام صحفه” معرفی کرده بودند.  گفته می شود که رابط کاربری MIUI 11 بدون تغییر زیاد در ظاهر رابط کاربری ارایه می شود اما به جای آن تمرکز بر روی یک طراحی متمرکز بر نیازهای واقعی مصرف کنندگان خواهد بود. تا انتشار رسمی هنوز ماه ها فاصله وجود دارد، اما ما معتقدیم که ROM سفارشی نسل بعدی شیائومی ویژگی های چشمگیر را به ارمغان می آورد.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید رابط کاربری جدید MIUI 11 جذاب خواهد بود؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha