علیرضا جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تهران، با اشاره به پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در حوزه میراث فرهنگی استان تهران در سال 97 اظهار داشت: پروژه‌های اقتصاد مقاومتی سازمان در حوزه  گردشگری و صنایع دستی تعریف شده‌اند.

 وی در مورد پروژه‌های هتلینگ افزود: 9 پروژه در سال 97 مرحله بهره‌برداری می‌رسد که دو هتل 5 ستاره، دو هتل 4 ستاره، یک هتل 3 ستاره، یک هتل آپارتمان یک ستاره، یک هتل آپارتمان دو ستاره و دو هتل یک ستاره هستند که قابلیت افزایش به 10 هتل را نیز دارد.

معاون سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران بیان کرد: میزان و حجم سرمایه‌گذاری برای آن‌ها متغیر به بین حدود 40 میلیارد یا 600 میلیارد تومان برآورد شده است.

جعفری در رابطه با موضوعات صنایع دستی گفت: تلاش داریم تا در مورد ارائه تسهیلات لازم برای ایجاد بازارچه‌های صنایع دستی از طریق شهرداری‌ها و فرمانداری‌های شهرستان‌ها اقدامات لازم انجام پذیرد.

وی با اشاره به دیگر پروژه‌های اقتصاد مقاومتی خاطرنشان کرد: احداث و تجهیز موزه زنده سفال، احداث مجتمع تولیدی در موزه آبگینه، پایانه صادراتی در حوزه صنایع دستی نیز از دیگر پروژه‌هایی است که سعی می‌شود با اجرای آن‌ها بتوان قدم مؤثری در زمینه اقتصاد مقاومتی برداشت.

 

انتهای پیام/

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha