اچ پی دست پر به نمایشگاه CES 2019 آمده است و فکر می کنم امشب یکی از جذاب ترین لپ‌تاپ های معرفی شده اچ پی تا کنون را با هم خواهیم دید. لپتاپ گیمینگ اچ پی Omen اولین لپتاپ با نمایشگر 240 هرتز رسما معرفی شده است و در ادامه با هم آن را بیشتر می شناسیم، با کیو ام سی همراه باشید.

لپتاپ گیمینگ HP

لپتاپ گیمینگ HP

در دنیای موبایل این ریزر است که حالا دومین نسل از موبایل های مخصوص گیم خود را با نمایشگر ۱۲۰ هرتز ارایه می کند تا گیم روی موبایل جذاب تر باشد اما در دنیای لپتاپ های مخصوص گیم قرار است که شما کره‌تر گیم کنید و اچ پی نمایشگر ۲۴۰ هرتز را برای شما در چنته دارد.

اچ پی یک نمایشگر ۱۵.۶ اینچی به رزلوشن FHD با نرخ رفریش ۲۴۰ هرتز را برای لپتاپ گیمینگ اُمن (Omen) خود انتخاب کرده است که اولین در نوع خود هم هست. این غول گیم پرور (!) اچ پی با جدیدترین گرافیک لپتاپ های Nvidia یعنی مدل RTX 2070 Max-Q ارایه می شود، چیپست نسل هشت اینتل مدل Core i7-8750H دارد، ۱۶ گیگابایت حافظه رم کاملا طبیعی است و وای فای نسل ۶ یا 802.11ax هم دارد که برای چنین دستگاهی مخصوص گیم، همچنان طبیعی است.

وزن لپتاپ گیمینگ HP Omen برابر ۲.۴ کیلوگرم است

طراحی کلی این لپتاپ مخصوص گیم HP با آن X قاب پشتی جذاب است، حاشیه نمایشگر کم و کیبرد قاعدتا نوردهی LED رنگی دارد. قیمت این لپتاپ جذاب از ۱۳۷۰ دلار آغاز خواهد شد.

نظر شما درباره لپتاپ گیمینگ اچ پی Omen یعنی اولین لپتاپ با نمایشگر 240 هرتز چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha