حتما به یاد دارید که دو ماه پیش در کیو ام سی خواندیم که نمایشگر سامسونگ Infinity Flex رسما معرفی شد. به هر حال آن سامسونگ است و سروصدای بیشتری نسبت به نمونه شرکت چینی BOE دارد. یک ماه پیش خواندیم که BOE یکی از مضنونان خرید فناوری سرقت شده نمایشگر منعطف OLED سامسونگ است و حالا هر چه که هست نمایشگر منعطف OLED شرکت BOE معرفی شده و در ادامه با هم با آن آشنا می شویم، با کیو ام سی همراه باشید.

نمایشگر منعطف BOE پنل OLED

نمایشگر منعطف BOE پنل OLED

نمایشگر منعطف BOE با پنل OLED مشخصات قابل توجهی دارد. از جمله این موارد می توان به شعاع خم شدن نمایشگر تا ۱ میلی متر اشاره کرد. این فناوری پیشرویی است و به دستگاه کمک می کند تا لولا کمترین گپ را داشته باشد. روشنایی برابر ۳۸۰ نیت گستره رنگ ۱۰۰ درصدی طیف NTSC و زمان پاسخ‌گویی ۱ میلی ثانیه ای است. ضخامت پنل نیز ۰.۶۶ میلی متر است. رزلوشن 2048*1536 پیکسل و ابعاد کلی 7.56 اینچ است.

 

 

به صورت کلی ما هنوز با علامت سوال های زیادی درباره نمایشگرهای منعطف و در مرحله بسیار پیشرفته تر، موبایل های منعطف تجاری داریم اما چیزی که مشخص است شرکت ها در تلاش و در جنگ با آن ها هستند. شرکت BOE می گوید که پنل نمایشگر آن ها تا ۱۰۰ هزاربار می تواند تا شود و مشکلی پیش نیاید اما این برای استفاده روزمره به نظر کم می رسد. همچنین سوال های دیگری از این باب که در حالت باز یا بسته چقدر می توان از این نمایشگر استفاده کرد، مکانیسم لولا به چه صورت و … سوال باقی است.

نظر شما درباره نمایشگر منعطف BOE با پنل OLED چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha