اسپورت سه: وینگر مصری العین امارات با قراردادی به مبلغ ۶ میلیون دلار راهی الاهلی مصر شد.

حسین الشحات که نیم‌فصل سال گذشته از جیم مصر للمقاصه با قراردادی به مدت سه فصل به العین امارات پیوست، نمایش درخشانی در این تیم داشت و طی یک سال اخیر در دیدارهای داخلی، آسیایی و جام جیم‌های جهان یکی از ستاره‌های العین بود.

این ستاره مصری سال گذشته در ۱۱ مسابقه لیگ امارات ۷ گل به ثمر رساند، در جام حذفی یک گل زد و در فصل ۲۰۱۸ لیگ قهرمانان آسیا گلزنی کرد و امسال هم در ۱۲ دیدار لیگ ۶ گل به نام خود به ثبت رساند و یک گل هم در جام جیم‌های جهان وارد دروازه اسپرانس تونس کرد.

ستاره العین با ۶ میلیون دلار در الاهلی

حسین الشحات که در این فصل طی چندین مقطع مورد انتقاد زوران مامیچ، سرمربی العین قرار گرفته بود، در نهایت تصمیم به جدایی از این تیم گرفت که امروز این اتفاق رخ داد و او قرارداد جدیدی با جیم الاهلی مصر امضاء کرد.

در روزهای اخیر شایعات زیادی درباره پیوستن حسین الشحات به الاهلی شنیده می‌شد که امروز این جیم مصری خبر پیوستن این گیمکن العین امارات را به طور رسمی اعلام کرد و عنوان نمود او قراردادی به مدت چهار و نیم فصل به امضاء رسانده است.

سایت عربی ملعبنا با اعلام اینکه مدت قرارداد حسین الشحات با الاهلی ۴ و نیم فصل و به مبلغ ۶ میلیون دلار بوده، در مصاحبه‌ای به نقل از او آورده است: «از هواداران العین بخاطر دورانی که در این تیم داشتم، تشکر می‌کنم؛ حضور در العین، یکی از شادترین دوران زندگی من بود؛ آرزوی موفقیت برای العین را دارم و امیدوار هستم این تیم به قهرمانی و دستاوردهای بیشتری برسد و هواداران را خوشحال کند.»

العین امارات یکی از رقبای استقلال در فصل ۲۰۱۹ لیگ قهرمانان آسیا است.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha