در حالی که سامسونگ و اپل بازار جهانی را بلعیده اند اما این دو برند نامی جهانی در بزرگترین بازار موبایل جهان یعنی چین شدیدا دچار مشکل هستند. اپل که فعلا درگیر ممنوعیت فروش آیفون در چین است و سامسونگ هم نمی تواند با برندهای چینی رقابت کند. در ادامه همین اتفاق ها سامسونگ کارخانه خود را در شهر TIANJIN چین با حدود ۲۶۰۰ کارمند تعطیل کرد. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا درباره آن کمی بیشتر صحبت کنیم.

این دومین تعطیلی کارخانه های سامسونگ در چین است. این برند کره ای میانه های سال ۲۰۱۸ یک کارخانه دیگر را در Shenzhen بسته بود. حدودا ۹۰٪ از کارکنان کارخانه سامسونگ در شهر TIANJIN با نامه استفعا خود موافقت کرده اند. برخی از آن ها پیشنهاد کارکردن در دیگر کارخانه های سامسونگ را دریافت کرده اند.

شاید فکر کنید که این تعطیلی سبب کاهش فروش سامسونگ می شود اما اینطور نیست. به هر حال سامسونگ بزرگترین خط تولید موبایل در دنیا را در هند افتتاح کرده است و می دانیم هم که قرار است خانواده احتمالا بسیار پرفروش گلکسی ام (Galaxy M) در هند تولید شوند. این تعطیلی در حالی است که کارخانه سامسونگ در شهر Huizhou چین به تولید موبایل های هوشمند می پردازد.

این تعطیلی ها به ما نشان می دهد که سامسونگ می خواهد با کاهش هزینه ها و ارایه های پرقدرت تر در سال ۲۰۱۹ به سوددهی بیشتری برسد. نظر شما چیست؟ به نظر می رسد برندهای چینی نفس برندهای بزرگ را تنگ کرده اند.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha