ببینید من اصلا نمی توانستم این تیتر را کوتاه تر از این بزنم مگر اینکه می نوشتم این همان پاوربانکی است که شما باید بخرید و می خرید! پاوربانک شیائومی Mi power bank 3 pro با خروجی ۴۵ وات، حجم ۲۰ هزار میلی آمپر و توانایی شارژ لپتاپ به قیمت ۲۹ دلار معرفی شده و در ادامه با هم درباره آن صحبت کنیم.

پاوربانک فست شارژ شیائومی

پاوربانک فست شارژ شیائومی

شیائومی یکی از برندهایی است که علاوه بر تولید موبایل های بسیار مقرون به صرفه، لوازم جانبی غیر قابل اجتنابی را تولید می کند که جای نفس کشیدن برای رقبا نمی گذارد. به همین دلیل اگر شما بخواهید یک پاوربانک بخرید، حتما در لیست پیشنهاد و خرید خود یک انتخاب از برند شیائومی خواهد درخشید.

حالا این شرکت با معرفی پاوربانک جدید خود آن هم با قیمت ۲۹ دلار، دستگاهی را مقابل ما قرار می دهد که نمی توان نخرید. پاوربانک شیائومی Mi power bank 3 pro با خروجی ۴۵ وات، حجم ۲۰ هزار میلی آمپر و توانایی شارژ لپتاپ را دارد. این پاروبانک سریع جدید شیائومی ۳ پورت دارد که ۲ پورت USB A و یک پورت USB C دارد. پورت های USB A می توانند به تنهایی خروجی ۱۸ واتی داشته باشند. اگر هر دو پورت اشغال باشد خروجی هر پورت ۱۵ وات خواهد بود. سه حالت خروجی ۵ ولت ۲.۴ آمپر، ۹ ولت ۲ آمپر و ۱۲ ولت ۱.۵ آمپر را دارند.

پورت USB C این پاوربانک شارژ سریع جدید Mi power bank 3 pro می تواند خروجی ۴۵ واتی با مشخصات ۱۵ ولت و ۳ آمپر را ارایه کند. این پورت می تواند لپتاپ هایی را حتی شارژ کند که نام ها را در لیست بالا می بینید.

حجم این پاوربانک ۲۰ هزار میلی آمپر دارد و با شارژر ۱۰ واتی مدت زمان ۱۱ ساعت برای شارژ و با شارژر ۴۵ واتی در مدت ۴ واتی شارژ می شود.

نظر شما درباره این پاوربانک جدید شیائومی چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha