خانواده گلکسی اس ۱۰ لایت (Galaxy S10 Lite) قرار است که شارژر سریع جدید این شرکت را همراه خواهد داشت. حتی در کیو ام سی خواندیم که باتری گرافینی در گلکسی اس ۱۰ دلیل شارژ شدن سریع تر این دستگاه خواهد بود. امشب گزارش می رسد که توان شارژر خانواده گلکسی اس ۱۰ کمتر از ۲۰ وات نخواهد بود. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا درباره آن کمی بیشتر صحبت کنیم.

شارژر جدید سامسونگ

شارژر جدید سامسونگ

در حالی که شارژر ۳۰ واتی وارپ شارژ وان پلاس 6T مک لارن، شارژر ۴۰ واتی سوپرشارژ هوآوی و شارژر ۵۰ واتی اوپو در حال آتش گیم در بازار هستند. ما با هم مقایسه سریع ترین شارژرهای موبایل دیدیم و سامسونگ و دیگر برندهای پرمدعا کاملا در این زمینه عقب مانده اند.

پس از این که شایعه امیدوارکننده شارژر سریع جدید سامسونگ به گوش رسید و تیکه پازل باتری گرافینی را که کنار آن می گذاشتیم احتمالا به این نور می رسیدیم که قرار است پرچمدار جدید سامسونگ خیلی خوب و سریع شارژ شود. امشب ولی می شنویم که توان شارژر خانواده گلکسی اس ۱۰ کمتر از ۲۰ وات نخواهد بود!

همچنان می توان به باتری گرافینی امیدوار بود اما شارژر سریع اگر حدود ۲۰ وات باشد قابل مقایسه با شارژرهای ۳۰، ۴۰ و ۵۰ واتی نخواهد بود. نظر شما چیست؟ فکر می کنید که این می تواند به سامسونگ ضربه بزند یا شاید برای کاربران خیلی مهم نیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha