در کیو ام سی خواندیم که تاریخ کنفرانس سونی در CES 2019 مشخص شد و ۱۷ دی ماه برای درخشش ژاپنی ها خواهد بود. ما تقریبا مطمئن هستیم که سونی دو موبایل در CES 2019 رونمایی خواهد کرد. امشب اما خبر می رسد که اکسپریا ایکس زد ۴ در نمایشگاه CES 2019 پشت درب های بسته نمایش داده می شود. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

اکسپریا ایکس زد ۴

اکسپریا ایکس زد ۴

طبق اطلاعات رسیده از ژاپن، سونی حتما دو موبایل در CES 2019 معرفی خواهند شد. ما تقریبا مطمین هستیم که اکسپریا ایکس ای ۳ و اکسپریا ایکس ای ۳ اولترا در این نمایشگاه رونمایی خواهد شد و احتمال کمی برای رونمایی اکسپریا ایکس زد ۴ وجود دارد. ما در کیو ام سی خواندیم که بنچمارک GeekBench اکسپریا ایکس زد ۴ متحیر کننده است.

با این وجود اکسپریا ایکس زد ۴ به احتمال قوی پشت درب های بسته در CES 2019 برای سرمایه گزارها و صاحب نظران رونمایی می شود اما معرفی رسمی به MWC 2019 خواهد رسید. همچنین درباره نسخه 5G موبایل پرچمدار سونی گفته می شود که نیمه دوم سال ۲۰۱۹ محتمل ترین زمان ارایه خواهد بود.

با این حساب اکسپریا ایکس ای ۳ و اکسپریا ایکس ای ۳ اولترا که حدودا ۳ ماه پیش لو رفته اند قرار است که چند روز دیگر رسما معرفی شوند. نظر شما چیست؟ سال ۲۰۱۹ را سال روشن تری برای سونی می بینم، شما چطور؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha