خب خب خب! به شما گفتیم که چینی ها فرمان نوآوری را در دست گرفته اند. موبایل منعطف یا رایانه مالشی منعطف برندهای مختلف را در حق اختراع های مختلف دیده ایم و طرح های پیش‌تولید هم وجود دارد. تمام آن ها یک لولا دارند اما به نظر می رسد شیائومی می خواهد طرح دیگری ارایه کند. رایانه مالشی منعطف شیائومی با دو لولا دیده شده و واقعا جذاب است، در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

دستگاه منعطف شیائومی با دو لولا

دستگاه منعطف شیائومی با دو لولا

به نظر می رسد که شیائومی می خواهد رایانه مالشی‌طورتر باشد و به موبایل نمی خورد! در حقیقت به نظر می رسد که هدف شیائومی فقط و فقط کم کردن حجم دستگاه و حمل راحت تر آن در جیب است. این را می گویم چون در این ویدیو کوتاه که پایین تر می بینید، دستگاه از دو لولا به بیرون تا می شود تا حجم کمتری بگیرد.

جالب اینکه وقتی دستگاه منعطف شیائومی با دو لولا جمع می شود، نمایی از پشت دستگاه نشان نمی دهد. ویدیو زیر از evleak منتشر شده و رابط کاربری شیائومی را نشان می دهد.

 

رابط کاربری گوگل مپ با خم شدن هر لولا رایانه مالشی منعطف شیائومی با دو لولا، به روز می شود

ما هنوز اطلاعات زیادی درباره رایانه مالشی منعطف شیائومی با دو لولا نداریم اما همین نوآوری ما را حسابی سر ذوق نگاه می دارد تا شایعات ام را دنبال کنیم، نظر شما چیست؟ فکر می کنید دستگاه جذابی است؟ فرم فکتور مورد نظر شیائومی با دو لولا جذاب است؟ توجه کنید که رابط کاربری گوگل مپ با خم شدن هر لولا رایانه مالشی منعطف شیائومی با دو لولا به روز می شود و این نکته بسیار مهمی است.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha