در حالی که باتری های حجیم ۵۰۰۰ میلی آمپری و ۳۴۰۰ میلی آمپری را برای خانواده گلکسی ام (Galaxy M) در شایعات می‌شنویم، یک شایعه حدودا ناامیدکننده درباره عضو ارزان‌قیمت خانواده گلکسی اس ۱۰ می شنویم. حجم باتری گلکسی اس ۱۰ لایت مشخص شده و در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا درباره آن با هم صحبت کنیم.

باتری گلکسی اس ۱۰ لایت

باتری گلکسی اس ۱۰ لایت

همانطور که در تصویر بالا می‌بینید یک باتری با حجم ۳۰۰۰ میلی‌آمپر برای گلکسی اس ۱۰ لایت دیده می‌شود. این حجم باتری اصلاً کم به نظر نمی رسد به خصوص اگر با حجم باتری پرچمدار های سال قبل و سامسونگ آن را مقایسه کنید. برای مثال گلکسی اس ۷ یا گلکسی اس ۸ برابر همین مقدار بود اما با توجه به حجم باتری لو رفته برای خانواده گلکسی ام این حجم باتری دیگر به چشم نمی دهد.

با توجه به پردازنده که احتمالاً بهینه تر باشد این حجم باتری مناسب نظر می‌رسد اما اگر بیشتر بود قطعاً نظرات بیشتری را به خود جلب می‌کرد.

ما با هم گلکسی اس ۱۰ لایت را دیدیم و می دانیم که گلکسی اس ۱۰ لایت با سوراخ نمایشگر روی گوشه بالا سمت راست ارایه خواهد شد و ما این را می دانیم. حاشیه دور نمایشگر کم و تقریبا در برخی لبه ها یکسان است. در این تصویر همانطور که می بینید گلکسی اس ۱۰ لایت با قاب پلاستیکی و روی شارژر بی سیم قرار گرفته است.

این به ما می گوید که گلکسی اس ۱۰ لایت هم ویژگی شارژر بی سیم خواهد داشت. پیش از این در کیو ام سی خوانده بودیم که خانواده گلکسی اس ۱۰ با ویژگی شارژ معکوس وایرلس به نام Powershare ارایه می شود.

نظر شما درباره حجم باتری گلکسی اس ۱۰ لایت چیست؟ باشد بیشتر می بود؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha