وبسایت نود: بعد از وقفه ای 12 روزه رقابت های لالیگا پنجشنبه شب از سر گرفته می‌شود و در نخستین گیم سال 2019 میلادی لالیگا، ویارئال در اسپورتگاه خانگی خود، سرامیکا (ال مادریگال سابق) میزبان رئال مادرید خواهد بود؛ اسپورتگاهی که مورد علاقه گیمکن شماره 11 کهکشانی هاست و او می‌تواند در همین دیدار خود را سه رقمی کند.

گرت بیل که در تابستان 2013 به عنوان گرانترین گیمکن جهان از تاتنهام به رئال مادرید پیوست، در نخستین گیم رسمی خود برای رئال مادرید در همین اسپورتگاه به میدان رفت و در جریان تساوی 2-2 دو تیم ویارئال و رئال مادرید، نخستین گل خود را برای کهکشانی ها به ثمر رساند.

اسپورتگاه مورد علاقه بیل؛ از اولین تا صدمین گل

در ششمین فصل حضور در رئال مادرید، آمار بیل با پیراهن سفید این جیم به 98 گل در 211 مسابقه رسیده و او با به ثمر رساندن تنها 2 گل دیگر، تعداد گل های خود را در این تیم سه رقمی خواهد کرد. سابقه بیل در سرامیکا نشان می‌دهد گلزنی دوباره او اتفاق شگفت انگیزی نخواهد بود.

در گیم فصل 17-2016 دو تیم در این اسپورتگاه، رئال مادرید با نتیجه 2-0 از ویارئال عقب افتاده بود تا این که بیل در دقیقه 64 یکی از گل ها را جبران کرد و سرآغاز کامبک رویایی شاگردان زیدان شد. با دو گل دیگر از رونالدو و موراتا، رئال مادرید در این مسابقه با نتیجه 3-2 به پیروزی رسید. در گیم فصل 18-2017 که در هفته پایانی رقابت ها برگزار شد، رئال با گل بیل در دقیقه 11 از زیردریایی های زرد پیش افتاد اما در نهایت به تساوی 2-2 قناعت کرد.

بیل در فصل جاری با فاصله گرفتن از مصدومیت های همیشگی فرصت های بیشتری برای گیم داشته و با انتخاب به عنوان برترین گیمکن جام جهانی جیم ها، با روحیه ای مناسب به لالیگا بازخواهد گشت. 2303 روز بعد از به ثمر رساندن نخستین گل، بیل امیدوار است در همین اسپورتگاه صدمین گل خود را جشن گیرد.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha