به گزارش خبرنگار حوزه احزاب وب سایت تسنیم ، محمدرضا باهنر، دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین، صبح امروز (سه‌شنبه 11 دی) در نشست خبری با اشاره به سالگرد حماسه 9 دی اظهار داشت: فتنه 88 یک توطئه سخت و سنگین بود که در آن عده‌ای خواسته یا ناخواسته خواب‌های آشفته‌ای برای نظام دیده بودند که بتوانند تغییراتی در جمهوری اسلامی به وجود آورند.

وی گفت: عده‌ای قبل از 22 بهمن 88، بیانیه‌ای صادر کردند و فراخوان دادند که مردم در تاریخ 25 بهمن به خیابان‌ها بیایند و حصر خانگی از آن زمان آغاز شد. آنها می‌خواستند 22 بهمن را به 25 بهمن تبدیل کنند که نظام نرم‌ترین برخورد را با آنها کرد و سران فتنه را در حصر خانگی قرار داد.

 

دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به حادثه دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات خاطر نشان کرد: این حادثه را نباید حادثه‌ای غیرمترقبه بدانیم چرا که قابل پیش‌بینی بود. در کارهای مدیریتی، نتیجه قصور و تقصیر تفاوتی نمی‌کند و ما باید در هر صورت پاسخگو باشیم.

باهنر با اشاره به انتخابات سال آینده مجلس و نحوه ورود جبهه پیروان به این انتخابات گفت: در نظام مردمسالاری دینی ما مشکل نداشتن چند حزب فراگیر، چارچوب‌دار و قدرتمند است. بنده برای این مشکل نگران هستم؛ از جمله زیان‌های آن می‌توان به فعالیت دو چندان جریان‌های سیاسی قبل از انتخابات‌ها اشاره کرد که هرگاه به انتخابات نزدیک می‌شویم باید برای وحدت درونی خود تلاش مضاعفی انجام دهند. تفاوتی هم ندارد که این جریانات سیاسی چه گرایشی داشته باشند.

وی افزود: این بار نیز از دوره‌های قبل مستثنی نیست. جریان اصولگرایی نیز فعالیت‌های خود را برای حضور در انتخابات آغاز کرده است.

باهنر درباره برنامه اصولگرایان برای انتخابات 98 گفت: با وجود اینکه ممکن است در جریان اصولگرایی اختلافات درون تشکیلاتی وجود داشته باشد، باید ائتلافی بزرگ به وجود آید و جلسات راهبردی اصولگرایان به همین دلیل با حضور افراد حقیقی و حقوقی موثر تشکیل می‌شود و من هم در آن جلسات هستم؛ هر چند هنوز عنوانی برای این جلسات انتخاب نشده است‌.

ادامه دارد…

انتهای پیام/

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha