در حالی که هفته پیش در کیو ام سی دیدیم تاریخ ارایه آپدیت اندروید ۹ سامسونگ برای گلکسی نوت ۹ گلکسی اس ۸ و دیگر موبایل های این شرکت مشخص شد اما سه روز بعد از آن خواندیم که آپدیت اندروید ۹ گلکسی نوت ۹ احتمالا تا پایان دی ماه و زودتر از موعد ارایه شود. در همین راستا آپدیت اندروید ۹ آزمایشی جدید گلکسی نوت ۹ ارایه شده است، در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

نقشه راه آپدیت اندروید ۹ سامسونگ

نقشه راه آپدیت اندروید ۹ سامسونگ

این نقشه راه کلی آپدیت اندروید ۹ سامسونگ است. سامسونگ فاز آپدیت آزمایشی اندروید ۹ را برای گلکسی اس ۹ و گلکسی نوت ۹ آغاز کرده است و در حال بررسی وضعیت پایداری آپدیت اندروید ۹ خود با رابط کاربری One UI است. امروز آپدیت آزمایشی اندروید ۹ گلکسی نوت ۹ در کره جنوبی به روز شده است.

چند باگ موجود در آپدیت آزمایشی اندروید ۹ سامسونگ گلکسی نوت ۹ وجود داشت که در این آپدیت برطرف شده است. برای مثال زمانی که ژست های حرکتی فعال بوده، ویژگی Force Touch دکمه هوم کار نمی کرده است. همچنین گالری در هنگام نمایش تصاویر متحرک ثبت شده با دوربین دیگر متوقف نمی شود و بیکسبی نیز دیگر باگ قبلی را ندارد.

با ارایه این آپدیت آزمایشی جدید اندروید ۹  گلکسی نوت ۹ باگ غیر فعال شدن لمس گوشه سمت راست کیبرد و عدم تغییر نوار ناوبری در حالت استفاده یکدستی وقتی که ژست های لمسی فعال است نیز برطرف شده است.

این آپدیت آزمایشی جدید اندروید ۹ گلکسی نوت ۹ شماره ساخت N960FXXU2ZRLT را دارد و حجم آن ۱۲۳ مگابایت خواهد بود. نظر شما چیست؟ به نظر می رسد سامسونگ در حال برطرف کردن باگ های نهایی و ارایه آپدیت پایدار اندروید ۹ گلکسی نوت ۹ است.

بیشتر بخوانید: رابط کاربری One UI سامسونگ

بیشتر بخوانید: لیست تغییرات آپدیت اندروید ۹ گلکسی اس ۹ و نگاه نزدیک به رابط کاربری One UI

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha