چهار روز پیش بود که در کیو ام سی نقد و بررسی ویدیویی رایانه مالشی گوگل پیکسل اسلیت را خواندیم و گفتیم که نخریدش چون با خریدنش به سرزمین لگ ها وارد می شدید. حالت خبر می رسد که گوگل در حال ارایه آپدیت برای پیکسل اسلیت و رفع لگ های شدید آن است. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

دو ماه پیش بود که گوگل پیکسل اسلیت (Pixel Slate) رسما معرفی شد و یک رایانه مالشی با سیستم عامل کروم بود. این رایانه مالشی که مشخصات قابل توجهی دارد و آمده تا بیشتر از یک رایانه مالشی اندوریدی نقش ایفا کند تنها نقشی که گیم می کند نقش لگ‌لند است!

در حالی که آیپد پرو ۲۰۱۸ بدون شک یکی از بهترین رایانه مالشی های بازار و حتی “بهترین رایانه مالشی بازار” است، گوگل تلاش دارد تا گوگل پیکسل اسلیت بتواند دستگاه خلاق تری و تولیدکننده تری دیده شود. در حالی که دسترسی های گوگل پیکسل اسلیت به حافظه خارجی و جا به جا کردن فایل به لطف دو پورت USB C و آزادی های Chrome OS راحت تر از آیپد پرو ۲۰۱۸ است اما از نظر عملکرد بدون شک آیپد پرو ۲۰۱۸ بسیار جلوتر است. در حقیقت همانقدر که رایانه مالشی اپل پیشرو است همانقدر رایانه مالشی گوگل پس‌رو (؟) است. یعنی اینکه همانطور که قبلا دیدیم با خریدن رایانه مالشی گوگل پیکسل اسلیت وارد دنیای لَگ می شوید!

حالا خبر می‌رسد گوگل در حال کار کردن روی آپدیت جدید برای این رایانه مالشی با سیستم عامل کروم است تا آن را از این لگ های شدید نجات دهد. نظر شما چیست؟ فکر می کنید گوگل موفق خواهد شد آن همه لگ را از بین ببرد؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha