بالکن شیشه ای مانع از ورود حشرات و حیوانات موزی به داخل میشود: با اجرای شیشه بالکن ، شما فضای داخل را در مقابل حشرات و حیوانات مزاحمی که قطعا باعث ایجاد استرس و نارضایتی مردم هستند و جزو مشکلات اماکن باز میباشد را ایمن خواهید کرد و محیطی آرام و عاری از هرگونه حیوان مزاحم، جهت استراحت و استفاده عموم به ارمغان می آورید. مجددا لازم بذکر است که تمامی درزها و منافذ شیشه های بالکن ایمن در توسط فریم ها ، لاستیک های پلی آمیدی شفاف ، نمدی ها ، جاروبک ها و درزگیرهای مناسب پوشیده شده است و حتی عبور غبار هم از این منافذ بالکن شیشه ای به سادگی نیست، حشرات و حیوانات که قطعا غیر ممکن است.

در اماکن مختلف در زمانیکه باران و یا برف شروع به بارش میکند بسیار بیشتر به چشم می آید و زمانی که مصرف کنندگان این محصول استثنایی از زیبایی بارش برف و باران لذت میبرند آن هم زمانی که در فضای ایمن داخل، با آرامش از هوای مطبوع استفاده میکنند درحالی که ممکن بود تا چند لحظه پیش تمام ان فضا عاری از هرگونه پوششی بوده باشد و فقط طی چند لحظه سریعا ایمن شده باشد قطعا لذتی وصف ناپذیر را به کارفرمایانی که از شیشه بالکن استفاده کرده اند انتقال خواهد داد. در این بین متاسفانه با توجه به اجرای نامناسب و غیر اصولی برخی از شرکت ها و افراد نا معتبر و ایجاد مشکلاتی از قبیل عبور رطوبت و نشت آب از بین شیشه ها و پروفیل های بالکن شیشه ای، فرار از رطوبت حاصل از برف و باران در فضا هایی که از شیشه بالکن استفاده میشود جزو مهمترین عوامل و همچنین نگران کننده ترین مسائل و دغدغه های مصرف کنندگان این محصول به شمار میرود. شرکت ایمن در با استفاده از متریال مرغوب و مواد اولیه درجه یک و همچنین مهندسی دقیق و محاسبه ی شیب نسبت به فضایی که در آن قرار است شیشه بالکن اجرا شود این دغدغه ی بسایر مهم کارفرمایان را به طور کامل رفع میکند و این اطمینان خاطر را برای کارفرمایان محترم به ارمغان می آورد که در زمان بارش برف و باران فقط زیبایی تماشای این بارش برای مصرف کنند گان محصول شیشه بالکنی ایمن در میباشد و قطعا سرما ، خیسی ، ناخوشی آن هرگز برای مشتریان محترم این شرکت نخواهد بود.

در مقاله ی فوق سعی بر این بود که تا حدودی شما را با کارایی عامیانه ی بالکن شیشه ای آشنا کرده و وجه های تمایز محصول ارائه شده توسط شرکت ایمن در را به سمع و نظر شما خوانندگان محترم برسانیم.

در مقاله ی بعدی که در رابطه با پارتیشن شیشه ای یا شیشه تاشو میباشد به موضوعات فنی این محصول بیشتر پرداخته و به نحوه ی اجرای آن اشاره مستقیمی خواهیم داشت.

منبع : http://emen-door.ir/%D8%B4%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%84%DA%A9%D9%86

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha