ایسنا: ‌به نقل از اسکای اسپورت، اینتر در آخرین گیم خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با تساوی یک بر یک برابر آیندهوون متوقف شد و همین کافی بود تا از صعود به دور بعد بازماند. اسپالتی، سرمربی اینتر در نشست خبری بعد از گیم از دلیل اصلی ناکامی تیمش سخن به میان آورد.

او در این نشست، گفت‌: همه چیز آماده بود تا با پیروزی به دور بعد راه پیدا کنیم اما متاسفانه نتوانستیم آرامش خود را حفظ کنیم. استرس زیاد کار دست تیم داد و باعث شد تا نتوانیم گیم همیشگی خودمان را به نمایش بگذاریم.

سرمربی اینتر در بخش دیگری از صحبت‌های خود، اضافه کرد: گیم خوبی را به نمایش نگذاشتیم. تیم اضطراب و استرس تاکتیکی داشت. توپ های زیادی را از دست دادیم و نتوانستیم از فرصت‌های که به دست آوردیم به خوبی استفاده کنیم. آیندهوون نتوانست ما را اذیت کند. گیمکنان حریف تنها یک بار روی دروازه‌ ما آمدند و به گل هم رسیدند. باید با انگیزه و شور بیشتری گیم می‌کردیم.

اسپالتی در پایان به نتیجه‌ دیدار بارسلونا و تاتنهام اشاره کرد و گفت: نمی‌توانستم نتیجه دیدار بارسلونا و تاتنهام را از گیمکنانم مخفی کنم. یوفا از ما خواست که آیا اجازه دارد نتیجه دیدار بارسلونا و تاتنهام را در جوزپه مه آتسا هم نشان دهد که ما هم نسبت به این موضوع موافقت کردیم. باید از این ناکامی درس بگیریم و در دیدارهای بعدی بهتر ظاهر شویم.

سرمربی اینتر در پایان درباره ایکاردی، گفت‌: اینتر تنها به یک گیمکن وابسته نیست. برای پیروز شدن باید همه تلاش کنند.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha