تا کنون تصور می شد که گلکسی اس ۱۰ لایت با دوربین تکی ارایه می شود اما به نظر می رسد که سامسونگ نمی خواهد عضوی در خانواده گلکسی اس ۱۰ با دوربین تکی ارایه شود. امروز رندری از گلکسی اس ۱۰ لایت بر اساس قاب آن لو رفته که می گوید گلکسی اس ۱۰ لایت با دوربین دوگانه و حسگر اثرانگشت روی لبه دستگاه ارایه می شود. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

گلکسی اس ۱۰ لایت

گلکسی اس ۱۰ لایت

این نمای دیگری از گلکسی اس ۱۰ لایت است که حضور جک ۳.۵ میلی متری را حداقل روی ارزان ترین نسخه خانواده گلکسی اس ۱۰ نشان می دهد. همچنین پورت USB C، بلندگوی تکی و میکروفون اصلی یک چینش خیلی ساده و قابل انتظار برای یک موبایل سامسونگ را نشان می دهد. در حقیقت این همان پلتفرمی است که تا کنون سامسونگ داشته است.

موضوع دیگری که از همین لبه می بینیم، دکمه های تنظیم حجم صدا و احتمالا بیکسبی است که در سمت چپ گلکسی اس ۱۰ قرار گرفته است و این همان تصمیم قبلی سامسونگ در موبایل هایی مانند گلکسی اس ۸ است. حسگر اثرانگشت اما در نمای بعدی رندر گلکسی اس ۱۰ لایت مشخص است. حسگر اثرانگشت روی لبه سمت راست گلکسی اس ۱۰ لایت قرار دارد و کمی موقعیتش بالاست که این موجبات تعجب ما را فراهم کرده است! چرا سامسونگ؟ کمی پایین تر می بود بهتر نبود؟ نظر شما چیست؟

گلکسی اس ۱۰ لایت

گلکسی اس ۱۰ لایت

به صورت کلی دوربین دوگانه می تواند به فروش گلکسی اس ۱۰ لایت خیلی کمک کند و به لطف نمایشگر تخت این دستگاه قیمت آن پایین تر نگاه داشته می شود. در حقیقت گلکسی اس ۱۰ لایت پس از سه سال یک آپدیت خوب برای گلکسی اس ۷ فلت (با نمایشگر تخت) است.

نظر شما چیست؟ به نظر می رسد که گلکسی اس ۱۰ لایت اگر با چیپست پرچمدار ارایه شود بتواند دلبری بیشتری کند اما شایعات پیش از این روی چنین آرزویی خط می کشند!

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha