اسپورت سه: لیورپولی ها موفق شدند با 4 گل بورنموث یکی از تیم های خوب این فصل لیگ جزیره را شکست دهند که در این گیم، محمد صلاح توانست 3 گل بزند و بار دیگر خود را به صدر جدول گلزنان لیگ برتر انگلستان برساند.

هت تریک او برابر بورنموث رده ششمی سومین هت تریک این فصل لیگ جزیره بود. پیش تر ادن آزار در مقابل کاردیف سیتی و در روز پیروزی 4-1 تیم چلسی توانست سه گل برای تیمش به ثمر برساند. سرخیو آگوئرو نیز در گیم با هادرسفیلد هت تریک کرده بود. نکته جالب این که این فصل فقط صلاحِ مصری موفق به هت تریک در خارج از خانه شده است.

اما موضوع مهم تر، ناکامی انگلیسی ها در زدن 3 گل در یک گیم است. در بین 7 هت تریک آخر لیگ جزیره هیچ گیمکنی از فوتبال انگلیس وجود ندارد و سرخیو آگوئرو با 3 و محمد صلاح با 2 هت تریک برترین گیمکنان به شمار می روند.

آخرین بار هری کین در واپسین روزهای سال 2017 در طول 4 روز 2 بار هت تریک کرد. او ابتدا در خانه برنلی هر سه گل تیمش را به ثمر رساند و سپس در جریان پیروزی 5-2 برابر ساوتهمپتون سه بار دروازه حریف قرمز و سفید پوش را باز کرد.

به عبارتی گیمکنان انگلیسی در لیگ جزیره در سال 2018 میلادی نتوانسته اند سه گل بزنند اما باتوجه به فشردگی مسابقات در هفته های آینده این فرصت را دارند تا طلسم بزرگ را بشکنند.

انگلیسی‌ها در جزیره هت تریک نمی‌کنند!

انگلیسی‌ها در جزیره هت تریک نمی‌کنند!

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha