شرکت چینی ویوو سال گذشته دستگاه جذابی را با نام ویوو نکس (Vivo Nex) رونمایی کرد. دستگاهی که حسگر اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر داشت و برای دوری از بریدگی نمایشگر به دوربین سلفی پاپ‌آپ‌طور متوسل شده بود. امسال اما برای دوری از بریدگی نمایشگر، به نمایشگر دوم روی قاب پشتی روی آورده است و از نظر دوربین نیز پیشرفت قابل توجهی خواهد داشت. امروز خبر می رسد که دوربین ویوو نکس ۲ (Vivo Nex 2) با f/1.3 تجهیز خواهد شد.‌ در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

در دوربین های موبایل گشودگی دیافراگم یکی از فاکتورهای قابل توجه برای عکاسی و فیلمبرداری است. این فاکتور که در سال های گذشته روز به روز بازتر شده است تا بتواند نور بیشتری را در شرایط نوری ضعیف ثبت کند حالا به نظر می رسد که توسط ویوو به مرحله جدیدی وارد شود. ما می‌دانیم که ویوو نکس ۲ با دوربین سه گانه عرضه خواهد شد و امروز خبر می رسد که احتمالا دوربین ویوو نکس ۲ (Vivo Nex 2) با f/1.3 تجهیز خواهد شد.

در حقیقت باید بدانید که همیشه گشودگی دیافراگم خیلی باز حالت ایده‌آل نیست. سامسونگ به عنوان یکی از شرکت هایی که در پیشرفت گشودگی دیافراگم دوربین های موبایل پیش‌رو است، در سالهای اخیر به راهکار دیافراگم دوگانه رسید. در این راهکار سامسونگ دو دیافراگم باز f/1.5 و دیافراگم بسته تر f/2.4 رو در دوربین اصلی موبایل خود قرار داد تا با توجه به شرایط نوری دستگاه بتواند عکاسی و فیلمبرداری بهتری را انجام دهند.

اینکه آیا ویوو هم دیافراگم متغیر در نظر گرفته باشد یا اینکه این گشودگی دیافراگم بسیار فراخ برای دوربین اصلی است یا خیر، هنوز مشخص نیست.

بنچمارک ویوو نکس ۲

بنچمارک ویوو نکس ۲

ما پیش از این در کیو ام سی خوانده بودیم که ویوو نکس ۲ با ۱۰ گیگابایت حافظه رم و اندروید ۹ بنچمارک شده بود. امروز نیز بنچمارک دستگاهی از ویوو با مدل عددی V1821A دیده می شود که همین مشخصات را دارد و چیپست اسنپدراگون ۸۴۵ در قلب آن می تپد.

احتمال می‌رود که ویوو نکس ۲ در تاریخ ۲۰ آذر ماه رسما معرفی شود. فکر می کنید که ویوو بار دیگر بتواند توجه جهانیان را به خود جلب کند؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha