آیفون Xr با قیمت ۲۵۰ دلار ارزان تر آیفون XS عرضه شده است و دلایل اصلی نمایشگر و دوربین این دستگاه است. اگر از ما بپرسید تنها باید نگران نمایشگر باشید و دوربین خیلی نقطه ضعف آیفون Xr نیست، در حقیقت حالا مشخص شده که دوربین تکی آیفون Xr حتی بهتر از دوربین دوگانه آیفون X است و این عقیده آزمایشگاه تخصصی DxO است. امشب امتیاز DxO دوربین آیفون Xr مشخص شده و با امتیاز ۱۰۱ بهتر از آیفون X ظاهر شده است. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا ارزان ترین آیفون ۲۰۱۸ را از لنز دوربینش ببینیم.

امتیاز DxO دوربین آیفون Xr

امتیاز DxO دوربین آیفون Xr

همانطور که می بینید امتیاز دوربین تکی آیفون Xr در DxOmaDx چه در بخش عکاسی و چه در بخش فیلمبرداری یک امتیاز بسیار خوب است. در حقیقت این را می توان مدیون پردازش تصویر جدید اپل دانست و از یاد نبرید که تأثیر تعویض حسگر تصویر نیز قابل توجه است.

در حقیقت دوربین تکی آیفون Xr اگر امتیاز های مربوط به بخش زوم و بوکه را به لطف دوربین دوم، بالاتر می گرفت در همان حد و اندازه های دوربین دوگانه آیفون Xs ظاهر می‌شد. هرچند که نظر شخصی ما عکاسی پرتره بهتر با آیفون Xr را نشان می دهد اما گویا آزمایشگاه تخصصی DxO به لنز دوم تله علاقه ویژه‌ای دارد.

دوربین تک آیفون Xr با این امتیاز در رده هفتم بهترین دوربین موبایل که در آزمایشگاه تخصصی DxO تست شده اند، می رسد.

امتیاز DxO دوربین آیفون Xr

امتیاز DxO دوربین آیفون Xr

از بزرگترین مشکلات دوربین آیفون Xr را میتوان عکاسی در شرایط نوری ضعیف دانست. در حقیقت این موضوعی است که موبایل های هوشمند امروزی سر آن می جنگند و عکاسی خوب در شرایط نوری کافی رو عموما همه موبایل ها دارند.

اگر علاقه مند به مرور کامل بررسی دوربین آیفون Xr در DxO هستید، از لینک منبع اقدام کنید. نظر شما درباره عملکرد دوربین تکی آیفون Xr چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha