دو شب پیش بود که در کیو ام سی خواندیم مشکل بوت لوپ ال جی جی ۷ (LG G7) در دست تحقیق این شرکت کره ای است و امشب خبر می رسد که مشکل بوت لوپ ال جی جی ۷ به زودی برطرف خواهد شد. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

همانطور که احتمالا هنوز ال جی متوجه نشده است چرا نسل هاست که پس از برخی آپدیت های نرم افزاری این شرکت، دستگاه ها به بوت لوپ دچار می شوند؛ ما هم متوجه نشده ایم با برطرف شدن این مشکل آزاردهنده چه زمانی از موبایل های الجی کابوس آپدیت کردن پاک خواهد شد.

ال جی جی 7 تینکیو

ال جی جی 7 تینکیو

مشکل بوت لوپ به صورت کلی اینطور است که موبایل شما روشن نمی شود و مدام روی لوگو شرکت ری‌استارت می شود. مشکل بوت لوپ در موبایل های ال جی به حدی بود که حتی از این شرکت کره ای شکایت شد. حقیقتا شرایط خیلی بدی هم هست. تصور کنید موبایل خود را آپدیت کرده اید و دیگر روشن نمی شود، حال اگر در شرایط خاصی باشید، دیگر موبایل شما قابل استفاده نیست.

ال جی امروز بازخورد رسمی نسبت به مشکل بوت لوپ ال جی جی ۷ داده است و عنوان کرده که به زودی راه حل نرم افزاری برای بازگرداندن موبایل های تحت تاثیر قرار گرفته ارایه می کند و کاربران می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات این شرکت، مشکل بوت لوپ ال جی جی ۷ را برطرف کنند. ال جی تاکید دارد که ال جی جی ۷ از مشکل بوت لوپ دچار آسیب سخت افزاری نشده است و خود دستگاه سالم بوده، پس از این بابت نگران باشید.

نظر شما چیست؟ البته مشکل بوت لوپ موضوعی است که برای دیگر برندها هم قطعا پیش آمده است اما نه به گستردگی ال جی.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha