یک ماه پیش بود که در کیو ام سی خواندیم کوالکام انتظار دارد حداقل دو موبایل 5G در سال ۲۰۱۹ عرضه شود. امروز و پس از اینکه اسنپدراگون ۸۵۵ با معماری ۷ نانومتری رسما معرفی شد، کوالکام می گوید به اعتقاد آن ها تمام شرکت های اندرویدی تا پایان ۲۰۱۹ حداقل یک موبایل 5G خواهند داشت. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

به اعتقاد کوالکام تمام برندهای مطرح سازنده موبایل های اندرویدی در سال ۲۰۱۹ حداقل یک پرچمدار با پشتیبانی از شبکه 5G ارائه می کنند. حال برخی که کم پیشرو تر هستند احتمالا در نیمه اول سال ۲۰۱۹ و برخی دیگر در نیمه دوم سال آتی میلادی پشتیبانی از نسل آینده شبکه های مخابراتی را به پرچمدار های خود اضافه می‌کنند.

طبق اظهار نظر این سازنده امریکایی چیپ های موبایل در سال ۲۰۱۹ تمام سازندگان موبایل اندرویدی مطرح یک موبایل 5G خواهند داشت که در بازار این کشور به فروش خواهد رسید. البته احتمالاً منظور این شرکت آن برندهایی است که از این شرکت خرید می‌کنند، چون می‌دانیم که برای مثال موبایل 5G هوآوی نیز سال ۲۰۱۹ ارائه خواهد شد اما این برند از فروش در بازار امریکا به صورت رسمی محروم است.

البته پشتیبانی از شبکه5G در نسل موبایل های ۲۰۱۹ آنقدر به این نیست که به شما توصیه کنیم در خط مقدم به روز رسانی به شبکه 5G باشید. دلیل هم مودم های نسل اول است که عموما از نظر بهینه بودن خیلی جذاب نیستند.

به این ترتیب حتما متوجه می‌شوید که ارتش شایعه ارائه آیفون 5G در سال ۲۰۲۰ با مودم اینتل این اکوسیستم اندروید است که در سال ۲۰۱۹ از هر برندی که بخواهید خرید کنید یک موبایل 5G دارد. نظر شما چیست؟ فکر می کنید اول از این حرکت ضربه می خورد؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha