ایسنا: مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های والیبال جام جیم‌های جهان ۲۰۱۸ که به میزبانی لهستان در جریان است، با برگزاری دو دیدار به پایان رسید و تیم‌های لوبه و ترنتینو ایتالیا موفق شدند با پیروزی برابر رقبای لهستانی و روسی خود به دیدار پایانی صعود کنند.

در نخستین دیدار مرحله نیمه نهایی که از ساعت ۲۰ به میزبانی شهر رسوویا برگزار شد، تیم آسکو رسوویای لهستان میزبان تیم قدرتمند لوبه ایتالیا بود که در پایان میزبان با وجود برتری در ست نخست در سه ست بعدی مغلوب حریف شد تا یاران برونو رزنده در تیم لوبه با نتیجه سه بر یک برنده گیم شوند و به فینال صعود کنند.

ست‌های این گیم با امتیازهای ۳۱-۲۹، ۱۹-۲۵، ۱۴-۲۵ و ۲۳-۲۵ به سود قرمزپوشان لوبه پایان یافت تا گیمکنان آسکو در برابر دیدگان تماشاگران خودی وداع تلخی با رقابت‌ها داشته باشند.

جدال تمام‌ ایتالیایی در فینال والیبال جیم‌های جهان

در دیگر دیدار مرحله نیمه‌نهایی که از ساعت ۲۳ آغاز شد، تیم پرستاره ترنتینو ایتالیا که با کسب سه برد و ۹ امتیاز به عنوان مقتدرترین تیم به جمع چهار تیم برتر راه یافته بود، توانست در برابر تیم شگفتی‌ساز کافل روسیه در حالی که ست نخست را واگذار کرده بود، با نتیجه سه بر یک به برتری دست یابد تا حریف لوبه در دیدار پایانی شود.

ست‌های گیم با امتیازهای ۲۲-۲۵، ۲۵-۱۴، ۲۵-۱۶ و ۲۵-۱۹ به سود ترنتینو به اتمام رسید تا با صعود این تیم شاهد فینالی تمام‌ایتالیایی در جام‌ جیم‌های جهان ۲۰۱۸ باشیم.

به این ترتیب امروز (یک‌شنبه) در ابتدا از ساعت ۲۰ تیم‌های کافل روسیه و آسکو رسوویای لهستان در دیدار رده‌بندی به مصاف هم می‌روند و سپس از ساعت ۲۳ تیم‌های ترنتینو و لوبه ایتالیا برای کسب عنوان قهرمانی رو در روی هم قرار می‌گیرند.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha