مدت زیادی است که درباره پروژه اندرومدا مایکروسافت یا سرفیس منعطف می شنویم. امروز دوباره خبرهایی درباره آن منتشر شده و می گوید که موبایل منعطف مایکروسافت در پروژه اندرومدا سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

چهار ماه پیش بود که در کیو ام سی خواندیم سرفیس منعطف به دلیل تاخیر پروژه اندرومدا مایکروسافت به تاخیر افتادو یک ماه پس از آن خبر رسید که پروژه سرفیس معطف با اندرومدا کاملا لغو نشده است.

یک ماه پیش با ارایه language pack پروژه اندرومدا در فروشگاه مایکروسافت شایعات جدید درباره آن قوت گرفت. می دانیم که آینده آینده یک دستگاه های منعطف است و در این اصلا شکی نیست. ارایه یک دستگاه موفق در این دسته هنوز ناشناخته نیازمند ارایه یک فرم فکتور موفق است. شرکت های مختلف در تقلا برای شناسایی فرم فکتور هستند و مایکروسافت هم همینطور.

توسعه پروژه اندرومدا مایکروسافت در حال ادامه است

آن ها مدت زیادی است که روی موبایل منعطف یا به عبارت صحیح تر، دستگاه منعطف خود هستند ولی مشخصا در تبیین فرم فکتور نهایی مشکل دارند، مثل دیگر شرکت های فعال در این زمینه البته! حالا به نظر می رسد توسعه پروژه اندرومدا مایکروسافت در حال ادامه است و اطلاعات جالبی درباره آن منتشر شده که احتمال از شامل شدن برخی ویژگی های موبایل طور نیز را مطرح می کند.

در کتابی به نام «زیر پوست سرفیس» آمده که موبایل / رایانه مالشی منعطف مایکروسافت سال ۲۰۱۹ ارایه خواهد شد. همچنین در آن در افسانه هایی درباره اینکه چطور مایکروسافت در مدت یک سال یک میلیارد دلار از دستگاه های سخت افزاری سرفیس خود درآمد داشته نیز صحبت هایی می شود.

در حال حاضر تقریبا تمام شرکت ها در حال توسعه موبایل / رایانه مالشی منعطف هستند که از ارتباطات 5G پشتیبانی می کند. مایکروسافت با توسعه نسخه اندرومدا ویندوز تلاش دارد با ارایه یک سیستم عامل منحصر به فرد و کاراتر از رقبا پیش بیفتد. درباره رایانه مالشی سرفیس منعطف گفته می شود که احتمالا با نمایشگر ۱۲.۹ اینچی تجهیز شود که جالب توجه است.

نظر شما چیست؟ مایکروسافت که این روزها لقب ارزشمندترین شرکت دنیا را دارد، می تواند در فرم فکتور دستگاه منعطف خود را وارد دستگاه های قابل حمل کند؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha