به گزارش وب سایت تسنیم از اهواز، حجت الاسلام سیدحسن علی العماد در جلسه «تحولات یمن در پیچ تاریخی» که در مسجد موسی بن جعفر(ع) اهواز برگزار شد، اظهار داشت: ریشه مسئله یمن به کربلا بر‌می‌گردد و در کشورهای عربی و غیر‌عربی اتفاق افتاده و برای بشریت یک مسئله تاریخی بوده است.

وی بیان کرد: اگر امام حسین(ع) قیام نمی‌کردند بشریت و اسلام از بین می‌رفت؛ پیچ تاریخی کربلای دوم قیام امام خمینی(ره) است که امام تعبیرشان این بود اگر امروز جمهوری اسلامی ایران نایستد و شکست بخورد تا سال‌ها از اسلام سخنی شنیده نمی‌شد.

دبیرکل جنبش تنظیم مستقبل العداله یمن با بیان این‌که قیام و یاران امام خمینی(ره) سبب ماندگاری امروز اسلام شده است، افزود: اگر امام راحل ایستادگی نمی‌کردند همه حکومت‌های اسلامی از بین رفته بودند و آمریکا خیالش راحت بود اما ایشان قیام کردند و میلیون‌ها نفر در کشورهای مختلف با تبلیغات امام راحل و به برکت این قیام، مسلمان شدند.

وی با اشاره به مسائل یمن به عنوان کربلای کنونی اظهار داشت: بزرگترین و مجهزترین کشورهای جهان علیه یمن برخواستند. 30 هزار کودک یمنی هر سال از دنیا می‌روند، رسما اعلام شده که بیش از 20 میلیون محاصره و تحت گرسنگی هستند. عربستان و آل‌سعود خط مقدم برای رژیم صهیونیستی است.

دبیرکل جنبش تنظیم مستقبل العداله یمن بیان کرد: جنگ یمن مسئله نفت، باب المندب یا گریه بر کودکان گرسنه نیست. ملعون عربستان سعودی حتی خاک یمن را می‌خواهد بسوزاند و نمی‌خواهد یمن زنده شود چراکه در این صورت پرچم یمانی برپا و مقدمه ظهور خواهد شد.

العماد با اشاره به این‌که از نظر انسان‌های مقاوم، مردم یمن اهل ایستادگی هستند، گفت: بزرگ و کوچک در مقاومت و جنگ حضور دارند. در یمن کادر رسانه‌ای قوی وجود ندارد و مظلومیت را نمی‌توان منتقل کرد.

انتهای پیام/ ز

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha