سه روز پیش بود که موبایل لنوو با دوربین سه گانه و بریدگی نمایشگر قطره طور لو رفت. در آن زمان ما نمی دانستیم این دقیقا چه دستگاهی از لنوو خواهد بود اما ماه همیشه پشت ابر نماند و مشخص شده که دوربین سه گانه لنوو روی Lenovo Z5s ارایه می شود. ما حدس می زدیم لنوو زد ۵ اس همانند لنوو Z5 پرو از چیپست اسنپدراگون ۷۱۰ بهره ببرد اما به نظر می رسد در دنیای لنوو مدل S از مدل پرو مشخصات بالاتری دارد! امروز لنوو زد ۵ اس (Lenovo Z5s) با اسنپدراگون ۸۱۵۰ دیده شده و در ادامه با هم درباره آن صحبت خواهیم کرد، با کیو ام سی همراه باشید.

با توجه به این شایعه جدید به نظر می رسد پرچمدار نیمه اول نیمه اول ۲۰۱۹ لنوو همین Lenovo Z5s است چون چیپست اسنپدراگون ۸۱۵۰ محصول پرچمدار کوالکام برای نیمه اول سال ۲۰۱۹ خواهد بود.

دستگاهی به مدل عددی L78071 از لنوو در سازمان TENAA چین ثبت شده است که در مشخصات سخت افزاری آن چیپست اسنپدراگون ۸۱۵۰ دیده می شود. علاوه بر این نمایشگر ۶.۴ اینچی به همراه باتری ۳۲۱۰ میلی آمپری از دیگر مشخصات احتمالی لنوو زد ۵ اس (Lenovo Z5s) است. البته که حجم باتری کمی برای ما نگران کننده است و دلیل را شاید بتوان در ابعاد لنوو زد ۵ اس که برابر ۱۵۶.۷ در ۷۴.۵ در ۷.۸ میلی متر است نیز دید.

لنوو زد ۵ اس (Lenovo Z5s) اولین دوربین سه گانهلنوو این شرکت خواهد بود و نام آن به صورت رسمی توسط مدیر عامل پر حاشیه این شرکت تایید شده است. هر چند تاریخ معرفی رسمی آن مشخص نیست اما با توجه به چیپست اسنپدراگون ۸۱۵۰ جایی اواخر زمستان امسال باید منتظر آن باشیم. نظر شما درباره لنوو زد ۵ اس (Lenovo Z5s) چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha