فرهیختگان: مهدی قائدی هافبک استقلال این روزها در اردوی تیم ملی امید حضور دارد تا خودش را برای برگزاری دیدار تیم ملی مقابل عمان آماده کند. قائدی معتقد است تمام تلاشش را می‌کند تا روزی به تیم ملی بزرگسالان دعوت شود.

با قائدی درخصوص حضورش در تیم ملی امید و همچنین آینده استقلال تا ادامه مسابقات لیگ برتر صحبت کردیم که اظهاراتش را در ادامه می‌خوانید.

شرایط تیم ملی امید چطور است؟

چند روز است که اردوی خود را در زمین الیاف برگزار می‌کنیم. برای برگزاری یک دیدار تدارکاتی با عمان به این کشور سفر خواهیم کرد تا بتوانیم از نظر هماهنگی به شرایط خوبی دست پیدا کنیم. هدف از برگزاری این دیدارهای دوستانه پیداشدن نقاط ضعف و قوت و تلاش برای بهبودی آنهاست و امیدوارم گیم خوبی برگزار کنیم.

از امکانات تیم امید راضی هستید؟

باید بگویم تیم ملی امید از امکانات خوبی برخوردار نیست و حتی یک زمین تمرین مناسب هم نداریم اما باید تلاش کنیم تا بتوانیم در مسابقات مقدماتی المپیک نتایج خوبی کسب کنیم.

یکی از گیمکنانی هستی که کرانچار حساب ویژه‌ای رویش باز کرده است. چقدر امیدواری در این تیم بدرخشی؟

امسال خیلی ‌انگیزه دارم تا بتوانم بهترین عملکرد را چه در رده جیمی و چه در رده ملی داشته باشم. کرانچار مربی بسیار خوبی است و کارکردن زیرنظر او لذت‌بخش است امسال می‌خواهم آنقدر خوب کار کنم که به تیم ملی بزرگسالان نیز دعوت شوم. توانایی‌اش را داشته و دوست دارم حضور در تیم ملی بزرگسالان را نیز تجربه کنم.

کمی درخصوص شرایط استقلال صحبت کن. اوضاع چندان جالبی ندارید.

بله شاید نتایج خوبی کسب نکردیم اما قطعا استقلال از این شرایط خارج خواهد شد. همه گیمکنان تلاش می‌کنند نتایج خوبی را کسب کرده و رضایت هواداران را به دست آورند. استقلال گیمکنان و کادر فنی بسیار خوبی دارد که قطعا در نیم‌فصل دوم شرایط را تغییر خواهند داد.

یعنی می‌توانید مثل سال گذشته برگردید و مدعی شوید؟

چراکه نه؟ دیدید که در فصل گذشته در نیم‌فصل دوم بهترین نتایج را کسب کردیم و قطعا امسال هم می‌توانیم آن اتفاق را تکرار کنیم.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha