خبرگزاری مهر: هوشنگ نصیرزاده در مورد درخواست جیم سایپا برای لغو دیدار روز چهارشنبه مقابل ماشین سازی، گفت: سازمان لیگ روز گذشته موضوع را به ما اطلاع رسانی کرد و ما هم مخالفت خود را با آن اعلام کردیم چون صحبت هایی که عنوان شده بهانه است.

وی تصریح کرد: طی ساعت های گذشته در تبریز هم شرایط بارندگی شبیه تهران و حتی شاید هم بدتر و شدیدتر بود. گیمکنان ما زیر باران تمریناتشان را پیگیری کردند. مگر می شود به خاطر اینگونه مسائل درخواست لغو گیم را داد. حتما اگر فردا روزی برف بیاید هم می خواهند گیم را لغو کنند.

مدیرعامل جیم ماشین سازی با تاکید بر اینکه شرایط این تیم و سایپا برای دیدار هفته دوازدهم لیگ برتر کاملا یکسان است، خاطرنشان کرد: سایپا برای دیدار روز چهارشنبه مهدی ترابی و ما کنعانی زاده را به دلیل حضور در اردوی تیم ملی در اختیار نداریم. اگر در تهران بارش باران بوده در تبریز هم همین شرایط وجود داشته است. بنابراین هیچ فرقی میان ما و سایپا نیست. درخواستی که برای لغو گیم مطرح شده هم بیشتر شبیه شوخی است.

نصیرزاده تاکید کرد که ساعت ۱۵:۳۰ امروز سه شنبه گیمکنان تیم ماشین سازی وارد تهران می شوند و فردا هم طبق برنامه و راس ساعت مقرر در اسپورتگاه پاس قوامین به مصاف سایپا خواهند رفت. ما به سازمان لیگ هم تاکید کرده ایم که دیدارمان را طبق برنامه از پیش تعیین شده برگزار خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: به خاطر گستردگی کشور قاعدتا شرایط آب و هوایی در همه استان ها و شهرها یکسان نیست. بارندگی که امروز از تبریز شروع می شود، دو روز بعد به مشهد می رسد. قرار نیست آن موقع مشهدی ها بخواهند گیم را لغو کنند.

وی در ادامه با یادآوری اینکه ماشین سازی پیش از شروع فصل جاری رقابت های لیگ برتر به موقع برای یارگیری اقدام نکرد، گفت: آن زمان فرصت های زیادی را برای جذب گیمکنان مورد نظر از دست دادیم و حالا با مشکل مواجه شده ایم. باید در نیم فصل ترکیب تیم را ترمیم کنیم. قصد داریم حداقل یک فوروارد جذب کنیم و دروازه بان دوم را هم در اختیار بگیریم.

مدیرعامل جیم ماشین سازی تبریز تاکید کرد: باید در نیم فصل گیمکنان که قادر به تغییر نتیجه گیم هستند، جذب کنیم. الان که چنین گیمکنانی را در ترکیب تیم داریم اما باید تعدادشان را بیشتر کنیم.

نصیرزاده همچنین در مورد وضعیت داریوش شجاعیان و بازگشت این گیمکن از استقلال به ترکیب ماشین سازی تبریز گفت: همچنان ما در جیم ماشین سازی تبریز به عنوان شاکی خواستار بازگشت شجاعیان هستیم و مدیران استقلال هم با آن مخالف هستند. کمیته تعیین وضعیت گیمکنان باید در این زمینه تصمیم گیری کند که خودِ این کمیته هم بلاتکلیف است. به همین دلیل در مورد این پرونده هم هنوز به هیچ نتیجه ای نرسیده ایم.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha