خبرگزاری مهر: محمد زادمهر در خصوص تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل کاشیماآنتلرز ژاپن در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا که منجر به نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا شد گفت: دیشب فینال قشنگی را در سطح آسیا دیدیم. مهمترین نکته ای که در گیم پرسپولیس به وضوح دیده می شد تلاش و اتحاد بالای گیمکنان بود.

اگر گیمکنان پرسپولیس می توانستند توپ های خود را در محوطه جریمه حریف تبدیل به گل کنند نتیجه دیگری رقم می خورد. با این حال باید خسته نباشید جانانه به تیمی گفت که معنای کار گروهی را به بهترین شکل ممکن نشان داد.

وی درباره کمبود گیمکن پرسپولیس در فصل جاری اظهار داشت: پرسپولیس در شرایطی به این جایگاه رسید که واقعا مهره ای روی نیمکت نداشت. برانکو ایوانکوویچ هرگز غز نزد و بهانه نیاورد که گیمکن ندارد و به خاطر آنها خوب گیم نکرده است. پرسپولیس تلاش و کوشش فراوانی داشت که به اینجا رسید. پرسپولیس از دیدگاه من که مدتها فوتبال گیم کردم قهرمان است. این تیم برای هوادارانش عشق فرستاد و برای آنها قهرمان است.

عضو پیشین هیات مدیره جیم پرسپولیس تاکید کرد: کادرفنی، گیمکن، مدیریت، هوادار و رسانه ها عواملی بودند که پرسپولیس به این مهم رسید. این دیدار ظرفیت های زیبای فوتبال ایران و حتی اجتماع سالم ملت را هم نشان داد. همه چیز در بالاترین سطح ممکن برگزار شد. بانوان هم با وجود اینکه اندک بودند خیلی راحت گیم را تماشا کردند.

زادمهر درباره مصدومیت گیمکنان کلیدی پرسپولیس در هفته های اخیر نیز صحبت کرد و گفت: گیمکنان از جان مایه گذاشتند. آنها توانستند توانمندی های خود را بروز دهند. محمد انصاری در بهترین شرایط قرار داشت اما آنقدر گیم فشرده برگزار کردند که مصدوم شد. این اتفاق برای چند گیمکن دیگر هم مشهود است که با درد و آسیب دیدگی گیم می کنند. باید به مجموعه جیم پرسپولیس تبریک گفت که چنین توانمندی بزرگی را از خود به نمایش گذاشت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مربی بزرگی بالای سر تیم است و خواهد توانست پرسپولیس را بار دیگر قهرمان کند.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha