مشکلات پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال یکی دو تا نیستند! پس از نمایان شدن خط بنفش روی نمایشگر پیکسل 3 ایکس ال، راحت خراشیده شدن شیشه مات پشتی و البته مشکل مدیریت رم حالا نوبت به مشکل داغ شدن پیکسل ۳ در حین شارژ شدن است که منجر به خاموش شدن آن می شود. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

تعدادی از کاربران گزارش کرده اند زمانی که مشخصا پیکسل ۳ روی شارژر وایرلس مخصوص خود یعنی Pixel Stand یا دیگر شارژ وایرلس ها قرار می گیرد و با آن کارهایی مثل مکالمه ویدیویی، تماشای ویدیو یا حتی پخش موزیک دارند آنقدر داغ می شود که حتی دستگاه برای جلوگیری از آسیب های احتمالی به صورت خودکار خاموش می شود.

البته که این زیاده خواهی است که در چنین شرایطی دستگاه داغ نشود اما خاموش شدن کمی زیاده روی است. حتی وقتی شما با کابل در حال شارژ دستگاه هستید و این کارها را انجام دهید به شکل مشخص دستگاه های دیگر هم داغ می شوند و در حین شارژ وایرلس به صورت کلی گرمای حاصل از شارژ شدن کلا بیشتر هست.

تا کنون گوگل به این موضوع واکنش نشان نداده است اما فکر می کنم اگر دستگاه های دیگر در همین شرایط تست شوند، نهایتا خاموش نشوند ولی بسیار داغ شده و سرعت شارژ کمتر شود، البته اگر در شارژ بی سیم ممکن باشد. نظر شما چیست؟ فکر می کنید این مشکل داغ شدن پیکسل ۳ که در حین شارژ شدن منجر به خاموش شدن آن می شود، می تواند جدی و نگران کننده باشد یا با توجه به شرایط توصیف شده، طبیعی است؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha