دو روز پیش بود که در کیو ام سی خواندیم سامسونگ با نمایشگرهای Infinity V، Infinity U و Infinity O تسلیم ناچ شد. هر چند این ناچ ها مانند ناچ یا همان بردیگی نمایشگر آیفون X (یا Xs) خیلی کشیده نیست اما به هرحال راه حلی است برای پیشرفتن به سمت موبایل های بدون حاشیه که بیشترین اندازه نمایشگر را در قاب دستگاه جالب دهند. حالا خبر می رسد که شاید دوربین زیر نمایشگر تا ۲۰۲۰ ارایه شود و نمایشگر گلکسی اس ۱۰ از نوع Infinity O خواهد بود. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

مدت زیادی هست که آرزو می کنیم شرکتی بیاید و با قدرت ماوراءالطبیعه خود یکی از معضلات فناوری های فعلی را برطرف کند و بالاخره یک شوق جانانه در بازار به راه بیندازد، شبیه یه چیزی در آیفون X دیدیم یا حتی خلاقیت مورد ستایش اوپو فایند ایکس.

به نظر می رسد سامسونگ برای گلکسی اس ۱۰ با نمایشگر Infinity O می خواهد تغییری ایجاد کند که البته بیشتر به نظر شبیه به بهبود و بهبود است تا نوآوری بزرگ. اشتباه نکنید، نمی گویم «بد» است اما مقایسه کنید با این که مثلا گلکسی اس ۱۰ با دوربین زیر نمایشگر ارایه می شد!

خیلی نگران نباشید، به نظر می رسد دلیل عدم استفاده از دست زیر نمایشگر این است که نسل فعلی خیلی تصویر با کیفیتی ارایه نمی کند و محتوا مات است. پیش بینی می شود برای سال ۲۰۲۰ شاهد ارایه موبایلی با دوربین سلفی زیر نمایشگر باشیم و فعلا برای گلکسی اس ۱۰ همان پنل Infinity O را شاهد هستیم. پیش از آن به این پنل می گفتیم که «سوراخ نمایشگر» دارد!

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این طراحی برای گلکسی اس ۱۰ جذاب باشد؟ البته در نظر داشته باشید که تصویر اصلی مطلب یک طرح مفهومی است.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha