دو ماه پیش بود که گلکسی جی 2 کر (Galaxy J2 Core) اولین موبایل اندروید Go سامسونگ رسما معرفی شد. امروز اما دومین موبایل پروژه اندروید Go سامسونگ لو رفته است که مشخصات بسیار رده پایینی هم دارد. گلکسی جی ۴ کر (Galaxy J4 Core) با ۱ گیگابایت حافظه رم و بدون حسگر اثرانگشت لو رفته است و در ادامه با هم درباره آن صحبت می کنیم.

گلکسی جی ۴ کر (Galaxy J4 Core) با چیپست پایین رده اسنپدراگون ۴۳۰ به جای اگزینوس ۷۵۷۰ (Exynos 7570) و ۱ گیگابایت حافظه رم ارایه می شود که با نسخه ویژه اندروید گو (Android Go) می تواند عملکرد خوبی داشته باشد اما پرسش مهم قیمت این دستگاه با این مشخصات سخت افزاری بسیار پایین است.

نمایشگر ۶ اینچی گلکسی جی ۴ کر با رزلوشن HD و باتری ۳۳۰۰ میلی آمپری از دیگر مشخصات گلکسی جی ۴ کر می تواند باشد که عمر باتری خوبی را نوید می دهد. متاسفانه هیچ کجای آن حسگر اثرانگشت دیده نمی شود. این نمایشگر نسبت تصویر ۱۸:۹ دارد و حاشیه آن نسبتا کم است.

دوبین اصلی گلکسی جی ۴ کر (Galaxy J4 Core) رزلوشن ۸ مگاپیسکلی و دوربین سلفی ۵ مگاپیکسلی را ارایه خواهد کرد. دوربین سلفی برای سلفی های بهتر فلاش LED دارد. در حقیقت اگر سیستم عامل اندروید گو (Android Go) از این دستگاه حذف شود، وجود آن اصلا منطقی نیست و گویی داریم به یک پایین رده سال ۲۰۱۶ نگاه می کنیم.

متاسفانه درباره قیمت گلکسی جی ۴ کر (Galaxy J4 Core) صحبتی نشده است. نظر شما چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha