پنج روز پیش وقتی هندزفری کاملا بی سیم آنر Flypods با قیمت ۱۱۵ رسما معرفی شد، فکر می کردیم این ارزان ترین هندزفری کاملا بی سیم موجود در بازار است تا امشب که هندزفری کاملا بی سیم شیائومی Mi AirDots Youth Edition با قیمت ۳۰ دلار معرفی شده است. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا نگاهی به این هندزفری کاملا بی سیم شیائومی داشته باشیم.

هندزفری کاملا بی سیم Mi AirDots

هندزفری کاملا بی سیم Mi AirDots

هندزفری کاملا بی سیم Mi AirDots با عمر باتری ۴ ساعته در صورت استفاده استریو به معنی هر دوگوش، و ۵ ساعته در صورت استفاده تکی ارایه شده است. همچنین قاب همراه با آن می تواند احتمالا حدود ۳ برابر آن را کاملا شارژ کند که در نهایت عمر باتری به ۱۲ ساعت می رسد.

هر دو موبایل هندزفری کاملا بی سیم Mi AirDots کنترل لمسی دارند و می توانید با آن تماس را جواب دهید و موزیک را کنترل کنید. همچنین دستیار هوشمند صوتی summon نیز برای شما حاضر خواهد بود! این هندزفری کاملا بی سیم شیائومی روی بلوتوث نسخه ۵.۰ به موبایل شما متصل می شود و از مزایای آن مثل مصرف کم بهره می برد.

وزن هر کدام از موبایل های هندزفری کاملا بی سیم Mi AirDots برابر ۴.۲ گرم و دارای درایور ۷.۲ میلی متری است. نظر شما چیست؟ به نظر با این قیمت ۳۰ دلای یکی از پر طرفدارترین هندزفری های کاملا بی سیم بازار شود. به عبارتی اگر قبلا بود (!) این هندزفری حدودا ۱۲۰ هزارتومان قیمت می خورد، قیمت یک هندزفری سیمی Hi-Res از خود شیائومی و این عالی است.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha