خبرگزاری تسنیم: رحمان احمدی درباره گیم پارس جنوبی جم برابر سپیدرود که با شکست این تیم به اتمام رسید، گفت: ما گیم خوبی انجام دادیم و هدف‌مان هم این بود که برنده از زمین خارج شویم. در طول گیم هم چند فرصت خوب داشتیم که متأسفانه تبدیل به گل نکردیم و البته مسئله مهم این بود که روی یک پنالتی نادرست گیم را واگذار کردیم. هیچ‌کس انتظار نداشت داور در آن صحنه برای تیم میزبان پنالتی بگیرد، ولی این تصمیم عجیب گرفته شد و همه چیز را تغییر داد.

وی ادامه داد: اشتباهاتی که نتیجه گیم را تعیین می‌کند واقعاً ناراحت‌کننده است و می‌تواند در سرنوشت قهرمانی، کسب سهمیه، سقوط و مسائل دیگر تعیین‌کننده باشد. چرا ما باید با یک پنالتی نادرست بازنده شویم؟ شما می‌توانید فیلم گیم را ببینید که هیچ خطایی رخ نداد، اما نمی‌دانم داور چگونه در آن صحنه پنالتی گرفت.

ما در چند گیم دیگر از جمله گیم با پدیده و صنعت نفت هم از داوری ضرر کردیم و چقدر باید این شرایط را تحمل کنیم. الان شرایط طوری شده است که اکثر تیم‌ها به داوری معترض هستند و فدراسیون فوتبال و کمیته داوران باید این موضوع را به صورت جدی بررسی کند.

دروازه‌بان تیم فوتبال پارس جنوبی جم در خصوص بازگشت به ترکیب اصلی و اینکه در گیم بعدی باید مقابل پیکان تیم سابقش قرار بگیرد، تصریح کرد: من در ابتدای فصل مصدوم بودم که گوهری درون دروازه قرار گرفت و عملکرد خوبی هم داشت. در جام حذفی هم گیم کردم و با صلاحدید کادر فنی در این گیم هم به میدان رفتم. گیم بعدی ما هم با پیکان است که البته تقابل با این تیم برایم حساسیت خاصی ندارد. مسئله مهم این است که بتوانیم در این گیم خانگی سه امتیاز را بگیریم.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha