بیش از یک هفته پیش بود که در کیو ام سی دیدیم قرار است گلکسی ای ۸ اس (Galaxy A8s) با “سوراخ نمایشگر” به عنوان اولین موبایل تمام صفحه سامسونگ معرفی شود. پس از آن گمانه زنی ها درباره گلکسی اس ۱۰ قوت گرفت و با هم رندر گلکسی اس ۱۰ را در کنار آیفون Xs و گلکسی اس ۹ دیدیم. حالا اما در جدیدترین اطلاعات لو رفته به نظر می رسد که گلکسی اس ۱۰ (Galaxy S10)‌ کاملا کم حاشیه و بدون زائده نمایشگر خواهد بود! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

آپدیت اندروید ۹ سامسونگ گلکسی نوت ۹

آپدیت اندروید ۹ سامسونگ گلکسی نوت ۹

یک سری از لو رفتن ها اینطور هستند که در آپدیت موبایل نسل قبلی، سرنخ هایی درباره طراحی موبایل نسل بعدی وجود دارد. برای مثل در آپدیت اندروید ۹ سامسونگ گلکسی نوت ۹ تصویر بالا برای حالت قالب گرافیکی تاریک با نام Night Theme دیده می شود. علاوه بر این که ساعت از سمت راست به سمت چپ استاتوس بار منتقل شده است، حاشیه نمایشگر دستگاهی است که در آن می بینیم! پیش از این نیز طراحی گلکسی اس ۸ در آپدیت آزمایشی گلکسی اس ۷ و طراحی گلکسی اس ۹ در آپدیت آزمایشی گلکسی اس ۸ دیده شده و در نهایت صحیح بود.

همانطور که می بینید احتمال دارد گلکسی اس ۱۰ (Galaxy S10) با طراحی نشان داده شده عرضه شود و حاشیه لبه بالایی بدون هیچ زائده ای طراحی شود. حتما به یاد دارید که دو هفته پیش سامسونگ فناوری های حسگر اثرانگشت، بلندگو، ویبره و سنسورهای یکپارچه با نمایشگر را در Samsung OLED Forums 2018 معرفی کرد. با توجه به این داده جدید، شاید در گلکسی اس ۱۰ در نهایت شاهد ارایه دوربین سلفی یکپارچه با نمایشگر باشیم!

همچنین سه روز پیش در کیو ام سی خواندیم که حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر گلکسی اس ۱۰ حدودا ۳۰٪ از سطح نمایشگر را شامل می شود و انتظار حذف اسکنر عنبیه چشم را داریم. همچنین در گزارش دیگری از رسانه کره ای etnews عنوان شده بود که گلکسی اس ۱۰ (Galaxy S10) بدون هیچ گونه زائده ای در نمایشگر ارایه می شود.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید سامسونگ در گلکسی اس ۱۰ ما را غافلگیر خواهد کرد؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha