اپل نسل اول سیستم تشخیص چهره سه بعدی خود را در آیفون X با نام Face ID و بسیار با قدرت و مورد اتکا ارایه کرد که هنوز قابل ستایش است هر چند بدون نقطه ضعف نبود. آن ها نسل دوم را برای تمام آیفون های ۲۰۱۸ یعنی آیفون Xs، آیفون Xs مکس و آیفون Xr ارایه کرده اند که به آن Face ID 2.0 می گویند. مشخصا یکی از پیشرفت ها باید در زمینه سرعت باشد، پس اجازه بدهید مقایسه Face ID 2.0 با Face ID نسل در آیفون XS و آیفون X را با هم ببینیم.

مشخصا انتطار داشتیم که سریع تر باشد و در اکثر مواقع بود اما چقدر؟! مهم نیست حقیقتا حداقل از نظر من، چون کسی برای سرعت بیشتر Face ID موبایل خود را ارتقا نمی دهد، حتی اگر دو برابر سریع تر باشد، آن هم آیفون X را به Xs.

مقایسه Face ID 2.0 با Face ID نسل در آیفون XS و آیفون X به ما نشان می دهد که قطعا آیفون Xs و Face ID 2.0 سریع تر از نسل قبلی هستند اما آنقدر کم که باید ویدیو را فریم به فریم ببینید. اما این در زندگی روزمره هیچ تفاوتی وجود ندارد؟ دارد!

در شرایط نوری ضعیف فیس آی دی نسل ۲ تفاوت محسوس تری دارد و از آن مهم تر زاویه عمودی بیشتر برای تشخیص چهره است. نظر شما چیست؟ فکر می کنید Face ID 2.0 با Face ID نسل در آیفون XS و آیفون X پیشرفت با اهمیتی بوده است یا خیر؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha