دیروز بود که در کیو ام سی خواندیم شیائومی ردمی نوت ۶ (Redmi Note 6) احتمالا ۱۵ آبان رسما معرفی شود. حالا خبر می رسد که علاوه بر این دستگاه لپتاپ جدید شیائومی می نوت بوک (Mi NoteBook) هم احتمالا در مراسم ۱۵ آبان این شرکت رونمایی شود. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

می دانیم که شیائومی می نوت بوک (Mi Notebbok) در حال حاضر فقط در انتخاب های Core i5 و i7 نسل هست ارایه می شود. گفته می شود که در مراسم ۱۵ آبان شیائومی شاهد معرفی نسخه Core i3 شیائومی می نوت بوک خواهیم بود. البته هنوز مشخص نیست که افت دیگری نسبت به مدل های قبلی وجود در این نمونه اعمال خواهد شد یا نه.

در حال حاضر در شیائومی می نوت بوک شاهد بلندگوهای سفارشی سازی شده با پشتیبانی از فناوری Dolby Atmos هستیم. همچنین این لپتاپ ها از شکاف کارت حافظه بهره می برند و این برای عکاس و فیلم بردارها اهمیت دارد. شاید به یاد داشته باشید که حسگر اثرانگشت هم روی آن ها حضور دارد.

حدس زده می شود شیائومی می نوت بوک Core i3 با حدود قیمت ۴۳۵ دلار عرضه شود که خیلی خیلی جذاب به نظر می رسد چون این خانواده کیفیت ساخت مثال زدنی را هم ارایه می کنند. نظر شما چیست؟ تا کنون به لپتاپ های شیائومی فکر کرده اید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha