شاید محصولات چینی ها برای مراجع بررسی کننده امریکایی خیلی جذاب نباشد و البته این بی ارتباط به عرضه محدود و مخاطب پایین آن ها نیست اما چین آنقدر بزرگ هست که برای هر نیازی اقلا یک پاسخ وجود داشته باشد! برای مثال کالبدشکافی هوآوی میت ۲۰ پرو (Huawei Mate 20 Pro) توسط یک سایت چینی انجام شده است و این فرصت خوبی است برای نگاهی به درون دومین برند پرفروش موبایل دنیا! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

بلندگوی اصلی هوآوی میت ۲۰ پرو

بلندگوی اصلی هوآوی میت ۲۰ پرو

برای من جذاب ترین بخش طراحی هوآوی میت ۲۰ پرو شاید نه نمایشگر دو لبه خمیده آن باشد و نه رنگ گرادیانت طورش، بلکه طرح نو دوربین سه گانه مربعی یا نوآوری قرار دادن بلندگوی اصلی در پورت USB Type c باشد. هر چند در این کالبدشکافی هم اشاره ای به اینکه خروجی صدا در حالی که دستگاه به شارژ است، چطور خواهد بود نشده است اما گفته می شود که سازنده بلندگوهای هوآوی میت ۲۰ پرو شرکت AAC یعنی همان شرکت تولیدکننده بلندگوهای آیفون اپل است.

همچنین همانطور که در تصویر بالا و تصویر اصلی مطلب می بینید، دوربین سه گانه هوآوی میت ۲۰ پرو زیر قاب پشتی از نظر اندازه بسیار متفاوت اند اما هوآوی جهت حفظ نظم در طراحی، روزنه هر دوربین در قاب پشتی را برابر در نظر گرفته است … آ … هی سامسونگ تو هم در گلکسی نوت ۹ می توانستی را حال مشابهی داشته باشی!

باتری ۴۲۰۰ میلی آمپری هوآوی میت ۲۰ پرو را در تصویر بالا می بینید که تضمین یک عمر باتری خیلی خوب را به شما می دهد. حافظه رم ساخت سامسونگ و نمایشگر دو لبه خمیده OLED آن ساخت BOE یا LG است. در نهایت اگر دوست دارید با جزییات تمام کالبدشکافی هوآوی میت ۲۰ پرو را ببینید می توانید از لینک زیر ۹۳ عکس و عکس متحرک را ببینید:

کالبد شکافی هوآوی میت ۲۰ پرو (Huawei Mate 20 Pro)

متاسفانه این کالبدشکافی iFixit نیست که امتیاز تعمیرپذیری بدهد اما مشخصا تعمیر هوآوی میت ۲۰ پرو خیلی ساده نیست. نظر شما درباره هوآوی میت ۲۰ پرو چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha