پنج روز پیش بود که در کیو ام سی دیدیم عمر باتری هوآوی میت ۲۰ پرو (Mate 20 Pro) مشخص شد. شاید نه آنقدر که انتظار داشتیم اما قطعا یکی از عمر باتری های خوب در بین رقبا را ارایه می کند. حالا به نظر می رسد هوآوی میت ۲۰ که تقریبا می توان گفت زیر نیوز میت ۲۰ پرو دفن شده است (!) با حجم باتری کمتر و حتی نمایشگر بزرگتر عملکرد باتری بهتری ارایه می کند.  حالا صبح شنبه عمر باتری هوآوی میت ۲۰ (Huawei Mate 20) مشخص شده و حدود ۲۰ ساعت وبگردی ما را شگفت زده کرده است. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

عمر باتری هوآوی میت ۲۰

عمر باتری هوآوی میت ۲۰

ابتدا نکته عملکرد بهتر عمر باتری هوآوی میت ۲۰ نسبت به میت ۲۰ پرو را بگوییم، مشخصا به نمایشگر رزلوشن پایینتر (FHD+ در مقابل QHD+) هوآوی میت ۲۰ و حسگر اثرانگشت روی قاب پشتی می تواند ارتباط زیادی داشته باشد. عجیب اینکه سال گذشته در میت ۱۰ رزلوشن بالاتری نسبت میت ۱۰ پرو ارایه شده بود و امسال در مسیر صحیح تر، مدل پرو رزلوشن بیشتر را دارد.

یکی دیگر از دلایل عملکرد بهتر در مدت زمان وبگردی را می توان در چینش ۴ زیرپیکسله RGBW نمایشگر هوآوی میت ۲۰ دانست که در مصرف انرژی محتوای رنگ سفید صرفه جویی بیشتری می شود. به هر حال تمام این موارد دست به دست هم داده اند تا حدود ۲۰ ساعت مدت زمان وبگردی به شما ارایه شود.

در مدت زمان پخش ویدیو اما هوآوی میت ۲۰ پرو به دلیل نمایشگر AMOLED بهتر از هوآوی میت ۲۰ است. موضوع عجیب عمر باتری کمتر هوآوی میت ۲۰ در بخش مکالمه است، بخشی که نمایشگر خاموش است و بیشتر مصرف به چیپست که در هر دو دستگاه یکسان است باز می گردد.

هوآوی متاسفانه شارژر سوپر شارژ جدید ۴۰ واتی خود را به میت ۲۰ نداده است و شارژر ۲۲.۵ واتی که البته هنوز سریع تر از خیلی از برندهای دیگر است روی آن قرار گرفته است. هوآوی میت ۲۰ در مدت ۳۰ دقیقه تا ۵۵ درصد از باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری خود را با این شارژر شارژ می کند و سارژ کامل در مدت یک ساعت و نیم انجام انجام می شود.

نظر شما درباره عملکرد باتری هوآوی میت ۲۰ (Huawei Mate 20) چیست؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha