گلکسی ای ۷ ۲۰۱۸ (Galaxy A7 2018) میان رده جدید سامسونگ است که قرار است با ارایه اولین دوربین سه گانه شما را دست به جیب کند اما سوال اینجاست که واقعا ارزشش را دارد؟ در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

تا کنون اولین تستی که از گلکسی ای ۷ ۲۰۱۸ (Galaxy A7 2018) دیده ایم، تست باتری آن است که عملکرد خوبی را نشان می دهد. امروز آنباکسینگ گلکسی ای ۷ ۲۰۱۸ (Galaxy A7 2018) منتشر شده که می توانید ویدیو آن را بالاتر ببینید.

متاسفانه باید گفت که سامسونگ در گلکسی ای ۷ ۲۰۱۸ (Galaxy A7 2018) از لوازم جانبی خوبی استفاده نکرده است. مثلا هندزفری همراه با این میان رده دارای دوربین سه گانه از سری هندزفری های با کیفیت پایین تر خانواده گلکسی جی (Galaxy J) است. یا مثلاً همانطور که دیشب در کیو ام سی خواندیم، شارژر همراه با گلکسی ای ۷ ۲۰۱۸ (Galaxy A7 2018) حتی ۱۰ واتی هم نیست و پورت استفاده شده برای آن حتی برخلاف نسل گلکسی A 2017 از نوع Micro USB است که تصمیم عجیبی به نظر می رسد.

به صورت کلی به نظر می رسد که سامسونگ تلاش دارد در گلکسی ای ۷ ۲۰۱۸ (Galaxy A7 2018) بیشتر با دوربین سه گانه و‌ نمایشگر کم حاشیه مخاطب را راضی نگاه دارد و باقی موارد را برای پایین نگاه داشتن قیمت، پایین نگاه داشته است. حتی نمایشگر هم دیگر برای موبایل های امروزی خیلی کم حاشیه نیست. در کیفیت ساخت هم روایات متفاوت است، برخی جنس فریم دور دستگاه را پلاستیک و برای جنس قاب پشتی را پلاستیکی می دانند که من فکر می کنم روایت اول صحیح است. نظر شما درباره این میان رده جدید سامسونگ چیست؟ آیا واقعا شایسته لقب باز کردن فصل جدید در محصولات میان رده سامسونگ هست؟ من فکر نمی کنم.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha