اسپورت سه: پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی دیدار برابر ساوتهمپتون را سخت و پیچیده توصیف کرد.

 سیتی که در هفته های اخیر نمایش فوق العاده ای داشته و یکی یکی رقبا را مغلوب می کند، عصر یکشنبه در خانه خود میزبان ساوتهمپتون خواهد بود.

گواردیولا: دیدار با ساوتهمپتون همیشه پیچیده است

گواردیولا ابتدا در مورد وضعیت دی بروین گفت: “کوین دی بروین متاسفانه دوباره آسیب دیده است اما خوشبختانه این بار قرار است تنها 4 تا 6 هفته دور از میادین باشد. دی بروین دیروز خیلی ناراحت بوده اما این احساس قطعا امروز تقلیل خواهد یافت و فردا او دوباره قدرت خود را به دست می آورد.

دی بروین می تواند در این مدت زمان خود را با خانواده اش بگذارند، بعد از آنها گیم های ملی آغاز شده و در ادامه نیز دی بروین باز خواهد گشت.”

دیدار برابر ساوتهمپتون: “من همیشه تحت تاثیر گیم های این تیم در بخش هجومی و عملکرد هافبک های ساوتهمپتون قرار گرفته ام. آنها گیمکنانی با استعداد در ترکیب خود دارند و نمایشی مبتنی بر گیم فیزیکی ارائه می دهند.

همیشه پیروز شدن مقابل ساوتهمپتون دشوار و پیچیده است. ما باید قادر به استفاده از فضاهای کوچک ایجاد شده بوده و به آنها فرصت نواختن ضربات ایستگاهی ندهیم زیرا ساوتهمپتون از این حیث تیمی قدرتمند است. آنها یک هفته برای این گیم وقت داشتند و شرایط دشوار خواهد بود، اما ما باید آماده باشیم تا 3 امتیاز گیم برابر ساوتهمپتون را بگیریم.”

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha