آنر مجیک ۲ (Honor Magic 2) دیروز رسما معرفی شد و با آن آشنا شدیم. امشب می خواهیم آنباکسینگ آنر مجیک ۲ (Honor Magic 2) به همراه نگاه نزدیک به آن را با هم ببینیم. در ادامه با کیو ام سی همراه باشید.

هوآوی در این مدت دوربین های خود را با همکاری لایکا پیشرفت قابل توجهی داده است اما آنر بیشتر روی کاغذ سیر می کند. آنر مجیک ۲ (Honor Magic 2) مجموعا ۶ دوربین دارد که این یعنی دو دوربین سه گانه و سبب می شود انتظار کاربر را از خود بالا ببرد ولی حقیقت این است که در مقایسه با آن انتظار کاربر تقریبا دست خالی بر می گردد.

هر چند در این ویدیو گفته می شود که دوربین سوم پشتی سیاه و سفید است اما اینطور نیست و دوربین تشخیص عمق است. دوربین سلفی سه گانه نیز دو دوربین عمق سنج دارد که توضیحی هم برای استفاده آنها وجود دارد. کیفیت دوربین سلفی هم آن چیزی نیست که ادعا می شود.

در مجموع آنرا مجیک ۲ را نه به دلیل دوربین که به دلیل طراحی خاص باید بخرید و از این جهت در کنار سخت افزار قوی کایرین ۹۸۰ که قدرت مشابه هوآوی میت ۲۰ پرو را به آن می دهد، می تواند گزینه خوبی برای خرید باشد. شارژر ۴۰ واتی سوپرشارژر هوآوی را هم از یاد نبرید! حیف که در جعبه هندزفری وجود نداشت و احتمالا آنر در نظر دارد تا از هندزفری کاملا بی سیم آنر Flypods بیشتر بفروشد.

نظر شما چیست؟ آنر مجیک ۲ را می پسندید؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha