خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال استقلال در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی از ساعت 16:30 امروز (پنجشنبه) در اسپورتگاه آزادی به مصاف سایپا رفت که در این دیدار در 90 دقیقه با تساوی 2 – 2 خاتمه یافت.

در این گیم فرشید اسماعیلی (17 – پنالتی) و الحاجی گرو (34 – پنالتی) برای استقلال و مهدی ترابی (28) و امین حاج‌محمدی (41) موفق به گلزنی شدند. به این ترتیب گیم به وقت‌های اضافه کشیده شد.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، محمد دانشگر، فرشاد محمدی‌مهر، میلاد زکی‌پور، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، مارکوس نیومایر (مهدی قائدی – 54)، رضا آذری (اللهیار صیادمنش – 68)، طارق همام و الحاجی گرو.

ترکیب سایپا: محمد حسین اکبرمنادی، عبدالله ناصری، رضا علیاری، ساموئل سارفو، آرش رضاوند، مهدی ترابی، علی دشتی، رضا اسدی، امید خالدی، آرمان رمضانی و محمد صادق بارانی (امین حاج‌محمدی – 36).

نیمه اول
دقیقه 2: کرنر ارسالی روی دروازه سایپا، ضربه سر خطرناک روزبه چشمی را به دنبال داشت که البته ضربه او راهی به دروازه نداشت.

دقیقه 12: ارسال روی دروازه استقلال با اشتباه سیدحسین حسینی همراه شد که آرمان رمضانی در این شرایط قصد باز کردن دروازه او را داشت، اما ضربه‌اش راهی اوت شد.

دقیقه 15: محمدحسین منادی، دروازه‌بان سایپا با خطا روی الحاجی گرو یک پنالتی را به استقلالی‌ها هدیه کرد.

دقیقه 17: فرشید اسماعیلی ضربه پنالتی استقلال را در خلاف جهت حرکت منادی تبدیل به گل کرد.

دقیقه 19: عبدالله ناصری با شوتی سنگین قصد باز کردن دروازه استقلال را داشت که شوت این گیمکن به شکلی خطرناک از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه 23: ساموئل سارفو از داور گیم کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 28: پاسکاری کوتاه گیمکنان مقابل خط دفاعی استقلال در فضای خالی به مهدی ترابی رسید تا این گیمکن با شوتی محکم دروازه آبی‌پوشان را باز کند.

دقیقه 32: محمد دانشگر پیش از رسیدن به توپ روی ارسال نیومایر توسط ساموئل سارفو در محوطه جریمه متوقف شد، اتفاقی که باعث شد داور پنالتی دوم را برای استقلال اعلام و با نشان دادن کارت زرد دوم به سارفو این گیمکن را از زمین اخراج کند.

دقیقه 34: الحاجی گرو این بار پشت ضربه پنالتی ایستاد و این پنالتی را تبدیل به کرد.

دقیقه 35: رضا آذری از پشت محوطه جریمه سایپا اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او به شکلی خطرناک از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 38: مهدی ترابی روی حمله‌ای سریع در موقعیت تک به تک با سیدحسین حسینی قرار گرفت که دروازه‌بان استقلال ضربه کاپیتان سایپایی‌ها را به کرنر فرستاد.

دقیقه 41: کرنر ارسالی روی دروازه استقلال با ضربه سر امین حاج محمدی تبدیل به گل شد.

دقیقه 44: توپ ارسالی روی دروازه سایپا توسط زکی‌پور، الحاجی گرو را در موقعیت بسیار مناسبی برای گلزنی قرار داد، اما این گیمکن نتوانست به توپ ضربه بزند تا این موقعیت خطرناک از دست برود.

دقیقه 45: استقلالی‌ها توپی را روی دروازه سایپا ارسال کردند که مدافع سایپا به شکلی مشکوک توپ را دور کرد که شاگردان وینفرد شفر معتقد به خطای پنالتی بودند.

نیمه دوم
دقیقه 48: علی دشتی در میان غفلت مدافعان تیم فوتبال استقلال، وارد محوطه جریمه شد. دشتی پاس رو به بیرونی برای آرمان رمضانی مهیا کرد که ضربه رمضانی پس از برخورد به تیر دروازه، روی خط دروازه فرود آمد و وارد دروازه نشد.

دقیقه 50: فرشید اسماعیلی درون محوطه جریمه سایپا پس از برخورد با یکی از مدافعان نارنجی‌پوش متوقف شد که بیژن حیدری اعتقاد به تمارض اسماعیلی داشت و به او کارت زرد نشان داد.

دقیقه 54: محمد دانشگر پس از خطا روی مهدی ترابی، کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 60: الحاجی گرو در شلوغی محوطه جریمه سایپا پاس خوبی را برای طارق همام فراهم کرد که ضربه این گیمکن با اختلاف زیادی به اوت رفت تا استقلالی‌ها حسرت از دست رفتن این موقعیت را بخورند.

دقیقه 64: میلاد زکی‌پور با خطا روی علی دشتی با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 66: ضربه ایستگاهی سایپا را مهدی ترابی به صورت مستقیم به سمت دروازه استقلال شلیک کرد که توپ به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 75: دفع اشتباه رضا اسدی در محوطه جریمه سایپا، توپ را در اختیار فرشید اسماعیلی قرار داد، اما هافبک تیم استقلال قدر این موقعیت را ندانست.

دقیقه 77: طارق همام از پشت محوطه جریمه استقلال اقدام به شوتزنی کرد که شلیک او از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 81: رضا اسدی به دلیل خطا روی سیدحسین حسینی با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 87: ارسال مهدی ترابی روی سر گیمکنان سایپا، موقعیت خوبی برای گلزنی این تیم ایجاد کرد، اما گیمکنان پیش تاخته سایپا نتوانستند از موقعیت بهره‌ای ببرند.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha