شاید باید بگوییم کم کم سیلیکون ولی باید بترسد! چینی ها این روزها چندین معرفی قابل تامل داشته اند که کاملا یکتا هستند و این نشان از پیشرفت خیلی سریع فناوری های مختلف در چین است، جایی که ارباب سیلیکون ولی از آن دل خوشی ندارد! امشب اولین موبایل منعطف دنیا با نام FlexPai توسط Rouyu Technology با اسنپدراگون ۸۱۵۰ و قیمت ۱۳۰۰ دلار رسما معرفی شده است و در ادامه مطلب با هم نگاهی به آن خواهیم داشت، البته همین جا بگویم، توقع دستگاه فوق العاده ای را نداشته باشید!

شرکت Rouyu Technology اولین موبایل یا شاید هم بهتر باشد بگوییم اولین رایانه مالشی منعطف دنیا را با نام FlexPai رسما معرفی کرده است که با چیپست اسنپدراگون ۸۱۵۰ ارایه خواهد شد و آغاز قیمت FelxPai از ۱۳۰۰ دلار است که تا ۱۸۷۰ دلار هم برای نسخه 8-256 گیگابایت آن می رسد!

قیمت موبایل منعطف FlexPai

قیمت موبایل منعطف FlexPai

رابط کاربری Water OS بر پایه اندروید روی FlexPai قرار دارد و به شما کمک می کند که دستگاه را در حالت رایانه مالشی و موبایل با رابط کاربری مخصوص خود داشته باشید. نمایشگر منعطف FlexPai در اندازه ۷.۸ اینچ ارایه شده است و ضخامت کلی دستگاه برابر ۷.۶ میلی متر است. چیپست اسنپدراگون ۸۱۵۰ در قلب آن خواهد تپید که این موبایل را اولین دستگاه با چیپست جدید کوالکام هم می کند و باتری آن که حجم نامشخصی دارد در مدت ۶۰ دقیقه تا ۸۰٪ شارژ می شود! دوربین فلکس پای یک دوربین دوگانه ۱۶+۲۰ مگاپیکسلی است.

توصیه می کنم برای درک بهتر رایانه مالشی / موبایل منعطف FlexPai از شرکتRouyu Technology ویدیو زیر را حتما ببینید:

 

این دستگاه می تواند روی خودش جمع شود اما بین دو لبه در مرکز دستگاه (بخش لولا) فاصله وجود دارد. نظر شما چیست؟ فکر می کنید  رایانه مالشی / موبایل منعطف FlexPai دستگاه موفقی باشد؟ با توجه به این قیمت پاسخ مشخصا خیر است و طراحی آن خیلی خام است اما به هر حال اولین دستگاه منعطف دنیا در کارنامه آن ها ثبت شده است که از فردا قابل سفارش هم هست! ما پیش از این موبایل منعطف لنوو را هم دیده بودیم که البته خیلی ابتدایی بود. فکر می کنید موبایل منعطف ال جی که در نمایشگاه CES 2019 رسما رونمایی خواهد شد می تواند دستگاه جذاب تری باشد؟

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha