آیپد پرو ۲۰۱۸ قطعا دستگاه جذابی است اما قیمت آن نیز فاکتور مهمی در خرید خواهد بود. با یک بررسی کلی می بینیم که قیمت آیپد پرو ۲۰۱۸ از ۸۰۰ تا ۱۹۰۰ دلار است که قیمت کمی به نظر نمی رسد! در ادامه با کیو ام سی همراه باشید تا نگاهی به قیمت آیپد پرو های ۲۰۱۸ داشته باشید و آن را با نسل قبلی مقایسه کنیم.

قیمت آیپد پروهای ۲۰۱۸ به ترتیب حافظه و راه های ارتباطی در مقایسه با نسل قبلی آیپد پرو ها به نقل از وب سایت Anandtech از قرار زیر است:

لیست قیمت آیپد پرو ۲۰۱۸

لیست قیمت آیپد پرو ۲۰۱۸

همانطور که می بینید قیمت آیپد پرو ۲۰۱۸ به شکل قابل توجهی نسبت به نسل قبلی افزایش نشان می دهد. قیمت های مدل آیپد پرو ۱۰.۵ اینچی به کل حذف و قیمت آیپد پرو های ۲۰۱۸ از قیمت آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی آغاز می شود. همچنین هر چند قیمت پایه یکسان است اما برای افزایش حافظه نیز باید هزینه بیشتر بپردازید با اینکه همان میزان افزایش حافظه را دارید!

قیمت مدل های ۱ ترابایتی آیپد پرو ۲۰۱۸ سرسام آور است

قیمت مدل های ۱ ترابایتی آیپد پرو ۲۰۱۸ سرسام آور است اما به هر حال اگر شما رایانه مالشی ۱ ترابایتی می خواهید این جز معدود انتخاب های شماست! به این ترتیبت گران قیمت ترین آیپد پرو ۲۰۱۸ را می توان مدل ۱۲.۹ اینچی سلولار ۱ ترابایتی دانست که حدودا ۱۹۰۰ دلار است.

نظر شما درباره قیمت گذاری اپل روی آیپد پرو ۲۰۱۸ چیست؟ به نظر می رسد با تغییر آیفون X طور، افزایش قیمت آیفون X طور در رایانه مالشی های اپل داریم!

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha