ایسنا: به نقل از آس، رئال مادرید یکشنبه شب در هفته دهم لالیگا پنج بر یک مغلوب بارسلونا شد. سرخیو راموس پس از گیم گفت: در وضعیت خیلی بد قرار داریم. دیدار امشب می‌توانست گام مهمی برایمان باشد. نتیجه ما را محبوس کرد.

می توانستیم پس از گل اولمان گیم را به تساوی برسانیم اما این اتفاق رخ نداد. پس از این که نتیجه سه بر یک شد وارد یک ابهام شدیم و حریف توانست از آن بهره ببرد. باید به بارسلونا تبریک گفت.

واکنش راموس به اخراج احتمالی لوپتگی

مدافع رئال مادرید درباره اخراج احتمالی لوپتگی اظهار کرد: همیشه گفته‌ام این تصمیمات دست ما نیست. ما تا سر حد مرگ با سرمربی هستیم. چنین تصمیماتی را افراد بالادستی می گیرند. باید دید در ساعات آینده چه اتفاق هایی رخ خواهد داد. باید منتظر بمانیم. هنوز چیزی اعلام نشده است.

رئال مادرید در هفت گیم اش پنج شکست را تجربه کرده است. گیمکن اسپانیایی در این باره اظهار کرد: در شرایط خیلی سختی قرار داریم به خصوص که تیمی همچون بارسلونا از این فرصت بهره کامل را می برد. باید از این شکست عبور کرد و با سر بلند به کار خود ادامه داد. هنوز گیم های زیادی باقی مانده است.

او افزود: باید آرامش خود را حفظ کنیم و کسی را مقصر عنوان نکنیم. می دانیم گیمکنان نیز در به وجود آمدن این شرایط مقصر هستند. باید بهتر شویم.

راموس دوباره به لوپتگی اشاره کرد و گفت: من همیشه با سرمربیانم رابطه خوبی داشته ام. می دانم چه چیزی به آن ها بگویم. اکنون زمان صحبت درباره لوپتگی نیست. بهتر است تنها سرمربی صحبت کند. با توجه به شرایطمان بهتر است سکوت کنیم چون ممکن است اظهاراتمان با واکنش مردم رو به رو شود.

متاسفم! ارسال دیدگاه بسته شده است.

© 2018 کیو ام سی Suffusion theme by Sayontan Sinha